Справа № 755/2797/15-а
"25" травня 2015 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Яровенко Н.О., перевіривши виконання вимог ст.ст. 105-106 КАС України по справі за адміністративним позовом Приватного підприємства «Торгівельна компанія «Хорол-Інвест ЛТД» до Чернігівської міської ради про визнання протиправними рішення, -
В провадження Дніпровського районного суду м. Києва надійшов адміністративний позов Приватного підприємства «Торгівельна компанія «Хорол-Інвест ЛТД» до Чернігівської міської ради про визнання протиправними рішення.
Форма та зміст адміністративного позову, додатки до нього та подані до нього документи дають підстави для відкриття провадження у справі.
Керуючись ст. 107 КАС України, суддя, -
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Приватного підприємства «Торгівельна компанія «Хорол-Інвест ЛТД» до Чернігівської міської ради про визнання протиправними рішення.
Призначити справу за адміністративним позовом Приватного підприємства «Торгівельна компанія «Хорол-Інвест ЛТД» до Чернігівської міської ради про визнання протиправними рішення в судове засідання в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва за адресою: місто Київ, вул. Сергієнка, 3 на 30 червня 2015 року на 14:00 год.
Відповідачу по справі направити копію ухвали про відкриття провадження у справі та адміністративний позов з додатками.
В судове засідання викликати сторони.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Суддя Н.О. Яровенко