постанова набрала чинності ___________20____р.
може бути пред'явлена до ___________20____р.
Справа № 3-1117/11
"21" грудня 2011 р. суддя Чаплинського районного суду Херсонської області Томашевський В.А.
розглянувши матеріали, які надійшли від Чаплиського РВ УМВС України в Херсонській області про притягнення до відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, за ст.173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1, 21 грудня 2011 року перебуваючи в п”яному вигляді ображав свого батька ОСОБА_2 грубими нецензурними словами, кидався в бійку, на зауваження не реагував , чим вчинив насильство в сім”ї, тобто скоїв правопорушення передбачене ст.173-2 ч.1 КпАП України.
ОСОБА_1 свою вину визнав.
Керуючись ст.ст.173 -2 ч.1 , 283 КпАП України, суд, -
Визнати виним ОСОБА_1 за скоєне адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1 КпАП України.
Застосувати відносно ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 85 ( вісімдесят п”ять ) гривень.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Херсонської області через Чаплинський районний суд Херсонської області шляхом подачі в десятиденний строк.
Суддя:
| № рішення: | 56512171 |
| № справи: | 3-1117/11 |
| Дата рішення: | 21.12.2011 |
| Дата публікації: | 21.03.2016 |
| Форма документу: | Постанова |
| Форма судочинства: | Адмінправопорушення |
| Суд: | Чаплинський районний суд Херсонської області |
| Категорія справи: | Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування |
| Стадія розгляду: | Розглянуто: рішення набрало законної сили (05.05.2011) |
| Дата надходження: | 05.05.2011 |
| Предмет позову: | не виконує батьківські оболвязки |