15 березня 2016 року справа 2а-5170/09/0870
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Суховаров А.В., перевіривши апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 21.09.2015 в адміністративній справі за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень
Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 21.09.2015 задоволений позов Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №00000031702/2 та №00000021702/2 від 29.05.2009 на загальну суму 648555,73грн.
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16.11.2015 апеляційна скарга залишена без руху та відповідачу пропонувалось сплатити судовий збір в сумі 1870грн, надати оригінал документа на підтвердження сплати судового збору та надати документ, який підтверджує виконання обов'язків начальника Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя Северін А.В.
Від податкової інспекції надійшла копія наказу про виконання обов'язків начальника Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя першим заступником Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя Северін А.В. та клопотання про звільнення від сплати судового збору в зв'язку з відсутністю фінансування.
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 13.01.2015 відмовлено Державній податковій інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя в клопотанні про звільнення від сплати судового збору.
Апеляційна скарга була залишена без руху та надано строк для усунення недоліків протягом одного місяця з дня отримання ухвали. Державній податковій інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя пропонувалось сплатити судовий збір в сумі 1870грн та надати оригінал документа на підтвердження сплати судового збору.
Згідно поштового повідомлення, ухвала отримана 02.02.2016, однак на сьогоднішній день недоліки не усунуті.
Керуючись статтею 189 КАС України, суд
Повернути апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 21.09.2015.
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України.
Суддя А.В.Суховаров