Ухвала від 11.03.2016 по справі 826/9882/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 826/9882/14

Суддя доповідач Мацедонська В.Е.

УХВАЛА

11 березня 2016 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Мацедонська В.Е., перевіривши матеріали апеляційної скарги Приватного підприємства «МААЛІТ» на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 01 лютого 2016 року за заявою про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 серпня 2014 року у справі № 826/9882/14 за адміністративним позовом Приватного підприємства «МААЛІТ» до Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання дій протиправними, скасування рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 01 лютого 2016 року заяву Приватного підприємства «МААЛІТ» про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 серпня 2014 року у справі № 826/9882/14 - залишено без задоволення.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, заявник подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу суду першої інстанції від 01 лютого 2016 року та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

Згідно ч. 5 ст. 187 КАС України апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження, якщо цей документ не подавався раніше.

Всупереч ч. 5 ст. 187 КАС України до апеляційної скарги не доданий оформлений належним чином документ про повноваження представника та такий документ відсутній в матеріалах справи, оскільки термін дії довіреності представника ОСОБА_1, наявної в матеріалах справи, сплив дев»ятого жовтня 2015 року, натомість, апеляційна скарга подана 23 лютого 2016 року.

Згідно ч.3 ст.189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст.187 КАС України, застосовуються правила ст.108 цього Кодексу, яка передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Таким чином, апелянту необхідно усунути недоліки, зазначені в даній ухвалі, а саме: надати оформлений належним чином документ про повноваження представника, який підписав апеляційну скаргу, для чого апелянту встановлюється строк, достатній, для усунення вищезазначених недоліків.

Керуючись ст.ст.187, 189, 254 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Приватного підприємства «МААЛІТ» на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 01 лютого 2016 року за заявою про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 серпня 2014 року у справі № 826/9882/14 за адміністративним позовом Приватного підприємства «МААЛІТ» до Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання дій протиправними, скасування рішення - залишити без руху.

Надати апелянту строк до 25 березня 2016 року для усунення недоліків, зазначених в даній ухвалі, шляхом надання оформленого належним чином документу про повноваження представника, який підписав апеляційну скаргу.

Роз'яснити апелянту, що у разі невиконання вимог цієї ухвали апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута апелянту.

Касаційну скаргу на ухвалу може бути подано безпосередньо до Вищого адміністративного суду України за правилами адміністративного судочинства відповідно до ст.212 КАС України.

Суддя: Мацедонська В.Е.