Ухвала від 02.03.2016 по справі 825/2467/14

УХВАЛА

2 березня 2016 року м. Київ

Суддя Верховного Суду України Коротких О.А. розглянувши заяву державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області (далі - ДПІ) про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України у справі за позовом публічного акціонерного товариства «МЛИБОР» до ДПІ про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

17 грудня 2015 року ДПІ подала до Верховного Суду України заяву про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 24 листопада 2015 року з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС), якою рішення судів попередніх інстанцій про задоволення позову, залишено без змін.

Вимоги до заяви про перегляд судових рішень визначені у статті 239 КАС України, а порядок її подання регламентовано статтею 239-1 КАС України.

Заява ДПІ не відповідала вимогам статті 239-1 КАС України. Зокрема, до заяви не було додано документ про сплату судового збору.

У заяві містилося клопотання про звільнення ДПІ від сплати судового збору.

Із наведених у клопотанні доводів причини не вважалися поважними, а тому у задоволенні клопотання було відмовлено, отже відповідно до вимог частини другої статті 2392 КАС, ухвалою від 21 грудня 2015 року заява була залишена без руху, а ДПІ надано строк для усунення її недоліків до 18 січня 2016 року.

Проте, на усунення недоліків заяви ДПІ не надала документ про сплату судового збору.

Ураховуючи наведене, оскільки до 18 січня 2016 року зазначені в ухвалі суду від 21 грудня 2015 року недоліки заяви ДПІ не усунула, відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 2392 КАС заява про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 24 листопада 2015 року підлягає поверненню заявнику.

Керуючись статтями 239, 2391, 2392 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Заяву державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 24 листопада 2015 року повернути заявнику.

Суддя Верховного Суду України О.А. Коротких

Попередній документ
56254158
Наступний документ
56254160
Інформація про рішення:
№ рішення: 56254159
№ справи: 825/2467/14
Дата рішення: 02.03.2016
Дата публікації: 04.03.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Верховний Суд України
Категорія справи: