Ухвала від 14.08.2013 по справі 607/10979/13-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14.08.2013 Справа №607/10979/13-к

Тернопільський міськрайонний суд в складі:

головуючого Багрія Т.Я.

при секретарі Стус К.І.

з участю:

прокурора Савельєва Ю.В.

підозрюваної ОСОБА_1

під час підготовчого судового засідання у відкритому судовому засіданні в залі суду вм.Тернополі, розглянувши кримінальне провадження №607/10979/13-к з клопотанням прокурора прокуратури Тернопільського району ОСОБА_2 від 14 червня 2013 року стосовно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українки, громадянки України, уродженки та жительки с.Довжанка Тернопільського району Тернопільської області, раніше не судимої, про звільнення від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.366 КК України, у зв'язку із закінченням строків давності, -

встановив:

ОСОБА_1, працюючи на посаді бухгалтера ПАП «Перемога», будучи службовою особою, виконуючи адміністративно-господарські функції, внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості.Так, в січні 2007 року ОСОБА_1 подавала на реєстрацію у Тернопільське обласне головне управління земельних ресурсів договори оренди земельних ділянок, укладені між власниками земельних ділянок (орендодавцями) та ПАП «Перемога» (орендарем) про те, що орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Оскільки в деяких договорах оренди були відсутні підписи власників земельних ділянок (орендодавців) у ОСОБА_1 виник злочинний умисел направлений на внесення в офіційний документ - договір оренди землі завідомо неправдивих відомостей.

В січні 2007 року ОСОБА_1, перебуваючи в приміщенні Тернопільського районного відділу земельних ресурсів, за адресою м.Тернопіль, вул.Кривоноса, 10, внесла в офіційні документи - договори оренди земельних ділянок завідомо неправдиві відомості, а саме у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підписи власників земельних ділянок без їх відома. В договорі оренди землі від 1 березня 2006 року між орендодавцем ОСОБА_3 та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 3,11 га, яка знаходиться в с. Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, ОСОБА_1 внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підпис власника земельної ділянки ОСОБА_3

В договорі оренди землі від 1 березня 2006 року між орендодавцем ОСОБА_4 та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 3,66 га, яка знаходиться в с. Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, ОСОБА_1 внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підпис власника земельної ділянки ОСОБА_4

В договорі оренди землі від 1 березня 2006 року між орендодавцем ОСОБА_5 та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 3,77 га, яка знаходиться в с.Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, ОСОБА_1 внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підпис власника земельної ділянки ОСОБА_5

В договорі оренди землі від 1 березня 2006 року між орендодавцем ОСОБА_6 та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 2,95 га, яка знаходиться в с. Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, ОСОБА_1 внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підпис власника земельної ділянки ОСОБА_6

В договорі оренди землі від 1 березня 2006 року між орендодавцем ОСОБА_7 та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 2,38 га, яка знаходиться в с.Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, ОСОБА_1 внесла завідомо неправдиві відомості, а саме удоговорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підпис власника земельної ділянки ОСОБА_7

В договорі оренди землі від 1 березня 2006 року між орендодавцем ОСОБА_8 та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 3,66 га, яка знаходиться в с. Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, ОСОБА_1 внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підпис власника земельної ділянки ОСОБА_8

До суду поступило клопотанняпрокурора прокуратури Тернопільського району ОСОБА_2 від 14 червня 2-13 року у якому він просить закрити кримінальне провадження про підозру ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.366 КК України, у зв'язку із закінченням строків давності.

На підставі ст.49 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею кримінального правопорушення невеликої тяжкості і до дня набрання вироком законної сили минуло три роки.

В судовому засіданні ОСОБА_1 клопотання прокурора підтримала. Вона просить звільнити її від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.366 КК України та закрити провадження щодо неї.

Відповідно до ч.3 ст.288 КПК України суд своєю ухвалою закриває кримінальне провадження та звільняє підозрюваного від кримінальної відповідальності у випадку встановлення підстав, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.

ОСОБА_1 є підозрюваною у вчиненні кримінального правопорушенняневеликої тяжкості передбаченого ч.1 ст.366 КК України в редакції 2001 року. З часу вчинення кримінального правопорушення минуло більше трьох років.

За наведених обставин ОСОБА_1 необхідно звільнити від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності, кримінальне провадження стосовно неї закрити.

Керуючись статтями 12,49 КК України, п.1 ч.2, ч.8 ст.284, ст.285, ч.1 ст.286, ст.287, ст.288, п.2 ч.2 ст.395 КПК України, суд,-

ухвалив:

Звільнити ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.366 КК України, на підставі ст.49 КК України,у зв'язку із закінченням строків давності.

Кримінальне провадження №607/10979/13-к стосовно ОСОБА_1 про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.366 КК України закрити.

На ухвалуможе бути подана апеляція до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд протягом семи днів з дня її оголошення.

Головуючий Т.Я.Багрій

Попередній документ
56189589
Наступний документ
56189591
Інформація про рішення:
№ рішення: 56189590
№ справи: 607/10979/13-к
Дата рішення: 14.08.2013
Дата публікації: 04.03.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини у сфері службової діяльності; Службове підроблення