пр. № 2/759/2443/16
ун. № 759/2704/16-ц
25 лютого 2016 року суддя Святошинського районного суду м.Києва Лук"яненко Л.М.
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 3-я особа Святошинський районний відділ Головного управління ДМС у місті Києві про визнання особи такою , що втратила право користування жилим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку ,
Встановив:
До Святошинського райсуду м.Києва надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 3-я особа Святошинський районний відділ Головного управління ДМС у місті Києві про визнання особи такою , що втратила право користування жилим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку .
Враховуючи те, що позовна заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК , керуючись ст.ст.119,121 ЦПК України суддя,-
Ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 3-я особа Святошинський районний відділ Головного управління ДМС у місті Києві про визнання особи такою , що втратила право користування жилим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку - залишити без руху для усунення вказаних недоліків , надавши заявникові строк , який не може перевищувати п*яти днів з дня отримання заявником ухвали , виконати всі вимоги передбачені с.119 ЦПК України,а саме :
-зазначити докази ,що підтверджують кожну обставину , наявність підстав для звільнення від доказування , в матеріалах справи відсутні (довідки з пошти , поліклініки , паспортного столу , Святошинського РУГУ МВС України в м.Києві , які підтверджують факт не проживання відповідача,
-роз*єднати вимоги про визнання особи такою , що втратила право користування жилим приміщенням та зобов*язання зняти з реєстрації , оскільки останні вимоги регламентуються КАС України , та подати окремий позов .
В разі невиконання вимог суду ,позовна заява буде вважатись неподаною і повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: