Справа №705/1631/16-к
1-в/705/847/16
24 лютого 2016 року Уманський міськрайонний суд Черкаської області
в складі: головуючої - судді ОСОБА_1
при секретарі - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Умані справу за поданням Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого в АДРЕСА_1 , не працюючого, раніше судимого: 27.04.2011 року Уманським міськрайонним судом Черкаської області за ч.3 ст. 185 ч.2, ст. 263, 70, 71 КК України до 3-х років 6-ти місяців позбавлення волі, звільненого 16.04.2014 року,
Уманський відділ поліції ГУНП в Черкаській області направив в суд подання про встановлення адміністративного нагляду за раніше засудженим ОСОБА_3 в якому вказав, що після умовно-дострокового звільнення з місць позбавлення волі, з Черкаської ВК № 62, 16.04.2014 року ОСОБА_3 прибув до постійного місця проживання. На даний час ОСОБА_3 на шлях виправлення не став, ніде не працевлаштувався, почав зловживати спиртними напоями, порушувати громадський порядок і на грунті пияцтва вчиняти адміністративні правопорушення.
05.02.2016 року в 16.30 год. ОСОБА_3 по вул. Тищика,1 м.Умані знаходився в нетверезому стані в громадському місці, мав неохайний вигляд, хитався, чим принижував людську гідність і громадську мораль. ОСОБА_3 притягнутий до адміністративної відповідальності по ст. 178 ч.1 КУпАП. Відносно нього накладено стягнення у вигляді попередження та він офіційно попереджений про те, що відносно нього може бути встановлений адміністративний нагляд.
06.02.2016 року в 09.30 год. ОСОБА_3 по вул. Пролетарській,2 м. Умані знаходився в нетверезому стані в громадському місці, мав неохайний вигляд, хитався, чим принижував людську гідність і громадську мораль. ОСОБА_3 притягнутий до адміністративної відповідальності по ст. 178 ч.2 КУпАП. Відносно нього накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 гривня та він офіційно попереджений про те, що відносно нього може бути встановлений адміністративний нагляд.
08.02.2016 року в 08.00 год. ОСОБА_3 по вул. Київській,19 м. Умані на території ЗОШ №5, палив цигарку в громадському місці. ОСОБА_3 притягнутий до адміністративної відповідальності по ч.1 ст. 175-1 КУпАП. Відносно нього накладено стягнення у вигляді попередження та він офіційно попереджений про те, що відносно нього може бути встановлений адміністративний нагляд.
З вище викладеного видно, що ОСОБА_3 на шлях виправлення не став, по місцю проживання характеризується посередньо, ОСОБА_3 тричі виносились офіційні попередження про те, що у відношенні нього може бути встановлений адміністративний нагляд. Тому ОСОБА_3 потребує більшого контролю зі сторони поліції у вигляді встановлення у відношенні нього адміністративного нагляду.
На підставі вище викладеного та керуючись ст. 3 Закону України про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі, вважав би за доцільне вирішити питання про встановлення у відношенні ОСОБА_3 адміністративного нагляду, терміном на один рік та встановити наступні обмеження адміністративного нагляду: реєстрація в ОВС 1 раз на місяць; заборонити виїзд за межі міста без дозволу ОВС; заборонити появу в місцях розпивання спиртних напоїв та інших розважальних закладах, де здійснюється торгівля алкогольними виробами на розлив.
В судовому засіданні представник Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області підтримав подання та просить його задовольнити.
В судовому засіданні ОСОБА_3 не заперечує проти встановлення за ним адміністративного нагляду.
Дослідивши зібрані по справі докази, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з слідуючи підстав.
ОСОБА_3 після умовно-дострокового звільнення з місць позбавлення волі, з Черкаської ВК № 62, 16.04.2014 року прибув до постійного місця проживання. На даний час ОСОБА_3 на шлях виправлення не став, ніде не працевлаштувався, почав зловживати спиртними напоями, порушувати громадський порядок і на грунті пияцтва вчиняти адміністративні правопорушення.
ОСОБА_3 по місцю проживання характеризується посередньо, йому тричі виносились офіційні попередження про те, що у відношенні нього може бути встановлений адміністративний нагляд. Тому ОСОБА_3 потребує більшого контролю зі сторони поліції у вигляді встановлення у відношенні нього адміністративного нагляду.
Згідно ст. 3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», якщо вони після відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення відносно них може бути встановлено адміністративний нагляд.
За таких обставин, суд вважає, що за раніше засудженим ОСОБА_3 необхідно встановити адміністративний нагляд.
На підставі викладеного та керуючись ст. 3 ч.2 ст. 5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» , суд, -
Встановити адміністративний нагляд відносно ОСОБА_3 строком на 1 рік і встановити наступні обмеження:
1.Реєстрація в ОВС 1 раз на місяць.
2.Заборонити виїзд за межі міста без дозволу ОВС.
3.Заборонити появу в місцях розпивання спиртних напоїв та інших розважальних закладах, де здійснюється торгівля алкогольними виробами на розлив.
На ухвалу може бути подана апеляція до апеляційного суду Черкаської області протягом 7 діб з дня проголошення.
Суддя: ОСОБА_1