пр. № 2/759/2254/16
ун. № 759/2017/16-ц
15 лютого 2016 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Макаренко В.В. перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, 3-і особи: Відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб РУ ГУ МВС України в Святошинському районі, Орган опіки та піклування Святошинської у м. Києві районної державної адміністрації про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням та вселення до житлового приміщення, -
встановив:
ОСОБА_1 звернулась до суду із зазначеним позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, 3-і особи: Відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб РУ ГУ МВС України в Святошинському районі, Орган опіки та піклування Святошинської у м. Києві районної державної адміністрації про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням та вселення до житлового приміщення.
Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги з зазначенням доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Згідно ст. 15 ЦПК України, суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Крім того, в прохальній частині позивач просить зобов'язати ОСОБА_2 не чинити перешкод в користуванні спірною квартирою ОСОБА_1 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, при цьому не зазначаючи в позові законного представника неповнолітньої.
Крім того, позивачем пред'явлено позов до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, в прохальній частині позивачем пред'явлено вимоги тільки до ОСОБА_2
В позовній заяві не зазначено доказів чинення позивачеві перешкод у користуванні квартирою, доказів звернення до правоохоронних органів з приводу чинення перешкод у користуванні спірною квартирою.
За таких обставин, позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачеві строк для усунення недоліків.
На виконання зазначеної ухвали позивач повинен надати до суду позовну заяву, з дотриманням вимог ст.ст. 119, 120 ЦПК України та з врахуванням вимог про усунення недоліків позовної заяви, викладених в зазначеній ухвалі.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, 3-і особи: Відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб РУ ГУ МВС України в Святошинському районі, Орган опіки та піклування Святошинської у м. Києві районної державної адміністрації про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням та вселення до житлового приміщення - залишити без руху, встановивши строк для виправлення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ В.В. МАКАРЕНКО