про порушення провадження у справі
17.02.16р. Справа № 904/886/16
Суддя Мартинюк С.В. , розглянувши матеріали
за позовом Дніпропетровське обласне териториальне відділення Антимонопольного комітету України
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпроенерготехнології"
про стягнення штрафу та пені
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Відстрочити позивачу сплату судового збору до 14.03.2016 року.
2. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
3. Справу призначити до розгляду в засіданні на 14.03.16 р. о 10:15год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-309 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
4. До засідання подати:
Позивачу:
- сплатити судовий збір до 14.03.2016 року, докази сплати надати суду;
- оригінали документів, що є додатками до позовної заяви для огляду в судовому засіданні;
- витяг з ЄДРПОУ на відповідача;
- додатково повідомити відповідача про дату і час слухання справи, докази належного та вчасного повідомлення (поштове повідомлення про вручення тощо) надати суду.
Відповідачу:
- відзив на позов, докази в обґрунтування обставин, викладених у відзиві на позов;
У разі неможливості подання суду документів, що були витребувані ухвалою - надати суду обґрунтовані письмові пояснення. Всі документи подавати з клопотанням про залучення їх до матеріалів справи.
Зобов'язати учасників процесу надати суду належним чином оформлену довідку про те, що в у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав, а також не має рішення цих органів з такого спору.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz
Суддя ОСОБА_1