Постанова від 15.02.2016 по справі 753/827/16-п

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/827/16-п

провадження № 3/753/526/16

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"15" лютого 2016 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Рудюк О.Ю., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Одеської області, громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за ч. 1 ст. 130 КпАП України, -

УСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 3 січня 2016 року о 00 год. 30 хв. керував автомобілем Daewoo д.н.з. НОМЕР_1 в м. Києві на вул. Тепловозна, 7-в у стані алкогольного сп'яніння, про що свідчили ознаки: порушення координації рухів, запах алкоголю з порожнини рота, огляд на стан сп'яніння проводився за допомогою приладу ALLCOTEST DRAGER 6810, який показав позитивний результат в 1,21 %, чим порушив вимоги п. 2.9 (а) ПДР України.

ОСОБА_2 в суд не з'явився, про розгляд адміністративної справи повідомлявся належним чином, заяв, заперечень суду не надав, у зв'язку з чим, суд вважає за можливе розглянути справу за його відсутності по наявним матеріалам.

Винуватість ОСОБА_2 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АП2 № 351582 від 3 січня 2016 року, з якого убачається, що ОСОБА_2 3 січня 2016 року керував автомобілем Daewoo д.н.з. НОМЕР_1 в м. Києві по вул. Тепловозна, 7 в стані алкогольного сп'яніння, про що свідчили ознаки: порушення координації рухів, запах алкоголю з порожнини рота; результат тесту приладу ALLCOTEST DRAGER 6810, який показав позитивний результат в 1,21 %, підписаний уповноваженою особою та свідками ОСОБА_3 та ОСОБА_4; поясненнями свідків ОСОБА_5 та ОСОБА_6, відповідно до яких водій ОСОБА_2 відмовився від підпису протоколу про адміністративне правопорушення.

Таким чином, суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що ОСОБА_2 вчинено правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КпАП України.

Відповідно до ст. 33 КпАП України, суд при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який згідно з матеріалами справи раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, не працює, майновий стан правопорушника, відсутність обставин, що обтяжують та пом'якшують відповідальність, уважає за необхідне накласти на ОСОБА_2 стягнення у виді позбавлення прав в межах, передбачених санкцією ч. 1 ст. 130 КпАП України що є достатньою мірою відповідальності з метою його виховання, а також запобігання вчиненню нових правопорушень.

На підставі ст. 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення з ОСОБА_2 підлягає стягненню судовий збір у розмірі 275 гривні 60 копійок на користь держави.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 283, 284 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

визнати винуватим ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КпАП України, та накласти адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір у розмірі 275 гривень 60 коп. на користь держави.

Постанова суду може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Дарницький районний суд м. Києва.

Суддя

Попередній документ
55833647
Наступний документ
55833649
Інформація про рішення:
№ рішення: 55833648
№ справи: 753/827/16-п
Дата рішення: 15.02.2016
Дата публікації: 22.02.2016
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дарницький районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції