61022, м.Харків, пр. Науки, 5
09.02.2016 Справа № 5/217б
Розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «ОСОБА_1 металургійний завод», м. Донецьк
про відновлення втраченої справи
про банкрутство боржника ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк
арбітражний керуючий ОСОБА_2
Суддя господарського суду Донецької області І.К. Чорненька
Представники :
від кредиторів не з'явилися
арбітражний керуючий (ліквідатор) не з'явилися
Розпорядженням Вищого господарського суду України №21р від 24.04.2015 «Про відновлення роботи господарського суду Донецької області» відновлено роботу господарського суду Донецької області з 27.04.2015 за адресою: м. Харків, проспект Науки, 5.
23.12.2015р. до господарського суду Донецької області надійшла заява Публічного акціонерного товариства «ОСОБА_1 металургійний завод», м. Донецьк, про відновлення втраченої справи №5/217б.
Судом встановлено, що справа №5/217б за заявою управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Донецька про банкрутство ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк, зареєстрована в автоматизованій системі документообігу господарського суду Донецької області.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 10.10.2006р. за заявою Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Донецька порушена справа про банкрутство ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк, на підставі ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Постановою від 24.10.2006р. Донецьке колективне виробничо - технічне підприємство «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк, визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура та ліквідатором призначено арбітражного керуючого ОСОБА_3
Ухвалою господарського суду Донецької області від 17.12.2007р. припинені повноваження ліквідатора ОСОБА_3 та ліквідатором ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк, призначено арбітражного керуючого ОСОБА_4
Ухвалою господарського суду Донецької області від 07.07.2009р. припинені повноваження ліквідатора ОСОБА_4 та ліквідатором ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства 2Укрчорметавтоматика», м. Донецьк призначено арбітражного керуючого ОСОБА_2
Дана справа перебувала в процедурі санації і розгляд її не завершено.
При цьому, у зв'язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, справа №5/217б за заявою управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Донецька про банкрутство ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк, втрачена.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 25.12.2015р. заяву Публічного акціонерного товариства «ОСОБА_1 металургійний завод», м. Донецьк, про банкрутство ОСОБА_1 колективного виробничо - технічного підприємства «Укрчорметавтоматика», м. Донецьк, прийнято до розгляду на 09.02.2016р. та зобов'язати заявника надати суду додаткові документи.
29.01.2016р. до господарського суду Донецької області надійшло клопотання ПАТ "ОСОБА_1 металургійний завод" від 25.01.2016р., про розгляд справи без участі представника з доданими доказами повідомлень відомих кредиторів про час та місце проведення судового засідання.
У судове засідання 09.02.2016р. арбітражний керуючий (ліквідатор) та інші кредитори не з'явилися, про причини поважності неявки у судове засідання суду не повідомили, вимоги ухвали суду від 25.12.2015р. не виконані, про дату, час та місце судового засідання повідомлені належним чином ухвалою суду від 25.12.2015р.
За результатами розгляду 09.02.2016р. заяви про відновлення втраченої справи, враховуючи неявку у судове засідання заявника та невиконання ним вимог ухвали суду від 25.12.2015р. у повному обсязі, суд дійшов висновку відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. 77, 86 ГПК України, беручи до уваги постанову пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 №18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції», суд -
Відкласти розгляд справи на 15.03.2016 року о 11:30 год., каб.320.
Зобов'язати заявника та ліквідатора до 10.03.2016р. надати суду:
- відомості щодо юридичних чи фізичних осіб, які брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб); ідентифікаційні коди суб'єкта господарської діяльності за їх наявності (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки фізичної особи-платника податків за його наявності, - якщо відповідні дані відомі заявникові; засоби зв'язку осіб, які брали участь у судовому процесі (телефон, факс, засоби електронного зв'язку тощо), - якщо вони відомі заявникові;
- матеріали справи або їх копії у повному обсязі.
Зобов'язати заявника повідомити про час та місце проведення судового засідання усіх відомих йому учасників у справі про банкрутство та надати суду докази відповідного повідомлення.
Явка ліквідатора та усіх кредиторів у судове засідання обов'язкова.
Суддя І.К. Чорненька