Справа № 815/113/16
03 лютого 2016 року м.Одеса
У залі судових засідань №29
Одеський окружний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді Харченко Ю.В.
При секретарі Мацвейко О.І.
За участю представників сторін:
Від позивача: представник Товариства з обмеженою відповідальністю "Джерело" - Дубовка С.А. - за довіреністю від 11.01.2016р. б/н.
Від відповідача: представник Одеської митниці Державної фіскальної служби до суду не з'явився, незважаючи на те, що про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Джерело" до Одеської митниці Державної фіскальної служби про скасування Рішення щодо відмови у прийнятті митної декларації, оформленого карткою відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003, та зобов'язання вчинити дії щодо митного оформлення товару згідно митної декларації №500060006/2016/000126 від 06.01.2016р., -
Товариство з обмеженою відповідальністю «Джерело» звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд скасувати Рішення Одеської митниці Державної фіскальної служби щодо відмови у прийнятті митної декларації, оформленого карткою відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003, та зобов'язати Одеську митницю Державної фіскальної служби вчинити дії щодо митного оформлення товару згідно митної декларації №500060006/2016/000126 від 06.01.2016р., посилаючись на те, що з метою здійснення митного оформлення товару (цигарок з фільтром), позивачем - ТОВ «Джерело» 28.12.2015р. до Одеської митниці ДФС було подано митну декларацію №500060006/2015/013214. З огляду на необхідність отримання сертифіката відповідності на товар «цигарки з фільтром», ТОВ «Джерело» було здійснено відбір зразків (заява від 29.12.2015р. №6805), та 30.12.2015р. надало до Одеської митниці ДФС Сертифікат відповідності UA1.033.0110955-15 на сигарети з фільтром 6-ти найменувань згідно додатку, терміном дії з 30.12.2015р. по 29.12.2016р. Також, ТОВ «Джерело» у 2015р. у повному обсязі був сплачений акцизний податок із ввезення на територію України товарів - тютюнових виробів, та здійснено попередню оплату за митне оформлення вантажів. Водночас, ані 30.12.2015р., ані 31.12.2015р. з незалежних від декларанта причин ТОВ «Джерело» не змогло розмитнити товар, та отримати митну декларацію, оскільки митна база митного поста №6 «Одеса-порт» не працювала, про що позивача було повідомлено Одеською митницею ДФС.
Відповідач - Одеська митниця Державної фіскальної служби, з позовними вимогами не погоджується, та вважає їх необґрунтованими з підстав, викладених у письмових запереченнях на адміністративний позов (від 20.01.2016р. вихід.№1223/16), наголошуючи, зокрема, що під час перевірки правильності нарахування митних платежів було виявлено помилку при заповненні графи 47 митної декларації (невірно вказана ставка мінімального акцизного податкового зобов'язання із сплати акцизного податку з тютюнових виробів - вид платежу 084), що суперечить вимогам ч.3 ст.295 Митного кодексу України від 13.03.2012р. №4495-VІ в частині застосування ставок для цілей нарахування митних платежів, що діють на день подання органу доходів і зборів митної декларації на товари, та Закону України від 24.12.2015р. №909-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році".
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази в сукупності та системно проаналізувавши приписи чинного податкового законодавства, суд встановив наступне.
Як встановлено судом, та вбачається з наявних у матеріалах справи документів, до місця прибуття вантажного митного комплексу ТОВ «Сільгосппостач» на адресу ТОВ «Джерело» надійшов вантаж - «цигарки з фільтром».
З метою здійснення митного оформлення вказаного товару, позивачем - ТОВ «Джерело» 28.12.2015р. до Одеської митниці ДФС була подана митна декларація №500060006/2015/013214.
У зв'язку з необхідністю отримання сертифіката відповідності на товар «цигарки з фільтром», ТОВ «Джерело» було здійснено відбір зразків (заява від 29.12.2015р. №6805), та 30.12.2015р. ТОВ «Джерело» до Одеської митниці ДФС надано Сертифікат відповідності UA1.033.0110955-15 на сигарети з фільтром 6-ти найменувань згідно додатку, терміном дії з 30.12.2015р. по 29.12.2016р.
З матеріалів справи вбачається, що позивачем - ТОВ «Джерело» у 2015р., був сплачений акцизний податок із ввезення на територію України товарів - тютюнових виробів, про що свідчать наявні у матеріалах справи відповідні платіжні доручення від 08.12.2015р. №15733, від 25.11.2015р. №15669, №162, та проведено попередню оплату за митне оформлення вантажів, про що свідчить наявне у матеріалах справи платіжне доручення від 25.12.2015р. №176.
Між тим, як з'ясовано судом, у період часу з 17год. 30хв. 30.12.2015р. по 11год. 15хв. 31.12.2015р. доступ до електронної бази даних, яка здійснює автоматизований обмін електронними даними з декларантами, прийняття від декларантів електронних копій митних декларацій, у відділі митного оформлення № 6 митного поста "Одеса-порт" Одеської митниці ДФС, був відсутній з причин виходу з ладу мережевого обладнання у провайдера, який забезпечує роботу каналу зв'язку, про що свідчить наявний матеріалах справи Лист ТОВ «Скайлайн Телеком» від 19.01.2016р. №190116/01.
З урахуванням чого, митна декларація на товар «сигарети з фільтром» була прийнята митним органом до митного оформлення лише 06.01.2016року о 19:36год., та присвоєно номер №500060006/2016/000126.
31.12.2015р. між ТОВ «Джерело» (Замовник) та ТОВ «Перша брокерська контора» (Виконавець) був укладений Договір на тимчасове зберігання та надання послуг №56/15, згідно умов якого товар було розміщено на склад тимчасового зберігання Виконавця.
06.01.2016р. митним органом прийнято Картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003, якою відмовлено у митному оформленні товару, оскільки декларантом невірно вказано ставку мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів.
Не погоджуючись із прийняттям Одеською митницею ДФС Картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003 від 06.01.2016р., позивач - ТОВ «Джерело» звернувся до суду з даним адміністративним позовом.
Так, на думку суду, позовні вимоги ТОВ «Джерело» про скасування Рішення Одеської митниці Державної фіскальної служби щодо відмови у прийнятті митної декларації, оформленого карткою відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003, та зобов'язання Одеської митниці Державної фіскальної служби вчинити дії щодо митного оформлення товару згідно митної декларації №500060006/2016/000126 від 06.01.2016р., є обґрунтованими, правомірними, та такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі, з урахуванням наступного.
Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В силу п.1 ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), безсторонньо (неупереджено), добросовісно, розсудливо, з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія), з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення, своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Зокрема, як встановлено судом, та вбачається з наявних у матеріалах справи документів, підставою для відмови Одеською митницею Державної фіскальної служби у здійсненні митного оформлення товару позивача - ТОВ «Джерело» послугувало те, що під час перевірки правильності нарахування у митній декларації від 06.01.2016р. №500060006/2016/000126 митних платежів фахівцями митного органу було виявлено помилку при заповненні графи 47 митної декларації (невірно вказана ставка мінімального акцизного податкового зобов'язання із сплати акцизного податку з тютюнових виробів - вид платежу 084), що суперечить вимогам ч.3 ст.295 Митного кодексу України від 13.03.2012р. №4495-VІ в частині застосування ставок для цілей нарахування митних платежів, що діють на день подання органу доходів і зборів митної декларації на товари, та Закону України від 24.12.2015р. №909-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році".
Водночас, з такою позицією митного органу погодитися неможливо, з рахуванням наступного.
Спірні правовідносини виникли у сфері митної справи і стосуються процедури визначення митної вартості товарів та правомірності рішень відповідача щодо коригування митної вартості товару, котрий імпортується на митну територію України, регулюються положеннями Митного кодексу України від 13.03.2012р. №4495-VI (зі змінами та доповненнями), відповідно до пункту 23 частини1 статті 4 якого митне оформлення - виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення.
Частиною 1 статті 246 Митного кодексу України передбачено, що метою митного оформлення є забезпечення дотримання встановленого законодавством України порядку переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, а також забезпечення статистичного обліку ввезення на митну територію України, вивезення за її межі і транзиту через її територію товарів.
Частинами 1. 2, 3 статті 318 Митного кодексу України передбачено, що митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. Митний контроль здійснюється виключно органами доходів і зборів відповідно до цього Кодексу та інших законів України. Митний контроль передбачає виконання органами доходів і зборів мінімуму митних формальностей, необхідних для забезпечення додержання законодавства України з питань державної митної справи.
Згідно з частинами 1, 2 статті 246 Митного кодексу України метою митного оформлення є забезпечення дотримання встановленого законодавством України порядку переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, а також забезпечення статистичного обліку ввезення на митну територію України, вивезення за її межі і транзиту через її територію товарів. Порядок виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Підпунктом 4.9.2 пункту 4.9 Порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012р. №631, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.08.2012р. за №1360/21672 (зі змінами та доповненнями) передбачено, що під час завершення митного оформлення посадовими особами підрозділів митного оформлення виконуються такі митні формальності, як перевірка правильності нарахування митних та інших платежів, правильності заповнення граф 47 та В митної декларації, контроль і облік векселів.
Пунктом 27 частини 1 статті 4 Митного кодексу України передбачено, що до митних платежів віднесено мито; акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції); податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції).
Відповідно до частини 1 статті 295 Митного кодексу України митні платежі нараховуються декларантом або іншими особами, на яких покладено обов'язок із сплати мінних платежів, самостійно, крім випадків, якщо обов'язок щодо нарахування митних платежів відповідно до цього Кодексу, Податкового кодексу України та інших законів України покладається на органи доходів і зборів.
Відповідно до положень частини 1 статті 297 Митного кодексу України у разі ввезення товарів на митну територію України суми митних платежів, нараховані органом доходів і зборів, підлягають сплаті до Державного бюджету України платником податків до або на день подання органу доходів і зборів митної декларації для митного оформлення, крім випадків, якщо відповідно до цього Кодексу товари ввозяться на митну територію України із звільненням від оподаткування митними платежами.
Так, як встановлено судом, позивачем - ТОВ «Джерело» у грудні 2015р. до Одеської митниці ДФС була подана митна декларація №500060006/2015/013214, сплачено акцизний податок із ввезення на територію України товарів - тютюнових виробів, про що свідчать наявні у матеріалах справи платіжні доручення від 08.12.2015р. №15733, від 25.11.2015р. №15669, №162, та здійснено попередню оплату за митне оформлення вантажів, що підтверджується наявним у справі платіжним дорученням від 25.12.2015р. №176.
Згідно зі ст.248 Митного кодексу України митне оформлення розпочинається з моменту подання органу доходів і зборів декларантом або уповноваженою ним особою митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та документів, необхідних для митного оформлення, а в разі електронного декларування - з моменту отримання органом доходів і зборів від декларанта або уповноваженої ним особи електронної митної декларації або електронного документа, який відповідно до законодавства замінює митну декларацію.
Засвідчення органом доходів і зборів прийняття товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів на них до митного оформлення здійснюється шляхом проставляння відбитків відповідних митних забезпечень (у тому числі за допомогою інформаційних технологій), інших відміток на митній декларації або документі, який відповідно до законодавства її замінює, а також на товаросупровідних та товарно-транспортних документах у разі їх подання на паперовому носії.
Таким чином, із системного аналізу вищенаведених законодавчих приписів вбачається, що митне оформлення розпочинається, зокрема, з моменту подання органу доходів і зборів декларантом або уповноваженою ним особою митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та документів, необхідних для митного оформлення.
Відповідно до ст.264 Митного кодексу України митна декларація реєструється та приймається органом доходів і зборів у порядку, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Дата та час подання митної декларації фіксується органом доходів і зборів шляхом її реєстрації, у тому числі з використанням інформаційних технологій. Орган доходів і зборів не має права відмовити в реєстрації митної декларації.
З моменту прийняття органом доходів і зборів митної декларації вона є документом, що засвідчує факти, які мають юридичне значення.
Судом з'ясовано, та зазначено вище, що з метою здійснення митного оформлення товару, позивачем - ТОВ «Джерело» 28.12.2015р. до Одеської митниці ДФС була подана митна декларація №500060006/2015/013214, котра була зареєстрована митним органом, про що свідчить відповідний відбиток штемпелю Одеської митниці ДФС на означеному документі. Однак, у зв'язку з тим, що у період часу з 17год. 30хв. 30.12.2015р. по 11год. 15хв. 31.12.2015р. у відділі митного оформлення № 6 митного поста "Одеса-порт" Одеської митниці ДФС був відсутній доступ до електронної бази даних, котра здійснює автоматизований обмін електронними даними з декларантами, прийняття від декларантів електронних копій митних декларацій (Інспектор-2006), митне оформлення товару, за наданою декларантом до Одеської митниці ДФС митною декларацію №500060006/2015/013214 від 28.12.2015р., з незалежних від ТОВ «Джерело» причин, митним органом здійснено не було.
Як встановлено судом, та вбачається з наявних у матеріалах справи документів, 14.01.2016р. Одеською митницею ДФС на ім»я директора ТОВ «Компанія «Скайлайн телеком» Риженко І.А. надіслано Лист №98/10/15-70-18, за підписом першого заступника начальника митниці Кривонос С.Ю., у якому у зв'язку з перебоями у процесі митного оформлення підрозділу Одеської митниці ДФС, викладено прохання про надання офіційної інформації щодо працездатності каналу зв'язку з 30.12.2015р. по 31.12.2015р. між підрозділами Одеської митниці ДФС, які розташовані за адресами: Гайдара,21-А та Митна площа,1.
За результатами розгляду вищеозначеного звернення Одеської митниці ДФС від 14.01.2016р. №98/10/15-70-18, ТОВ «Компанія «Скайлайн телеком» на ім»я першого заступника начальника митниці Кривонос С.Ю. надіслано Лист-відповідь №190116/01 від 19.01.2016р., за підписом директора Товариства Риженко І.А., у якій зазначено, що у зв'язку з несправністю обладнання був відсутній зв'язок між об'єктами, розташованими за адресами: вулиця Гайдара,21-А та Митна площа,1 з 17:30 30 грудня 2015р. по 11:15 31 грудня 2015р.
Також, як вбачається з наявної у матеріалах справи Службової записки Одеської митниці ДФС від 14.01.2016р. №6/15-70-18, за підписом начальника відділу ІТ Одеської митниці ДФС Діконського О.О., наданої на ім»я т.в.о. начальника юридичного відділу Слухінського О.В., доступ до електронної бази даних у відділі митного оформлення №6 митного поста "Одеса-порт" був відсутній з 17год. 30хв. 30.12.2015р. по 11год. 15хв. 31.12.2015р. з причин виходу з ладу мережевого обладнання у провайдера, який забезпечує роботу каналу зв'язку.
Судом з'ясовано, що за наслідками розгляду звернення Народного депутата України Пресман О.С. від 29.12.2015р. №337/74 щодо митного оформлення вантажів ТОВ «Джерело», Одеською митницею ДФС надано відповідь від 14.01.2016р. №28/9/15-70-11, за підписом начальника Одеської митниці ДФС Марушевської Ю.Л., у якій зазначено, що 29.12.2015р. до місця прибуття вантажного митного комплексу ТОВ «Сільгосппостач» за попередньою декларацією від 28.12.2015р. №500060006/2015/13214 на адресу ТОВ «Джерело» надійшов вантаж «цигарки з фільтром». З метою отримання сертифікату відповідності на тютюнові вироби представником ТОВ «Джерело» згідно заяви (вх.№6805 від 29.12.2015р.) було здійснено відбір зразків. 30.12.2015р. декларантом ТОВ «Джерело»надано сертифікат відповідності від 30.12.2015р. № UA1.033.0110955-15 на продукцію «сигарети з фільтром 6-ти найменувань». 30.12.2015р. та 31.12.2015р. в Одеській митниці ДФС мали місце технічні проблеми у роботі з Центральною базою та Автоматизованою системою митного оформлення «Інспектор-2006», що не дало змоги прийняти електронну митну декларацію до оформлення. О 12 годині 15 хвилин 31.12.2015р. митний орган проінформував представника ТОВ «Джерело» про відновлення роботи Центральної бази та ПІК «Інспектор-2006». ТОВ «Джерело», як одержувачем вантажу, замість подання документів для здійснення митного оформлення, було прийнято рішення щодо його розміщення на склад тимчасового зберігання ТОВ «Перша брокерська контора» на підставі єдиного уніфікованого документа №15-70-61-06/3881 від 31.12.2015р.
Частиною 1 статті 3 Митного кодексу України передбачено, що при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, застосовуються виключно норми законів України та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи, чинні на день прийняття митної декларації органом доходів і зборів України.
Згідно з частиною 3 статті 295 Митного кодексу України для цілей нарахування митних платежів застосовуються ставки, що діють на день подання органу доходів і зборів митної декларації на товари, а в разі якщо митне оформлення здійснюється без подання митної декларації. - на день його здійснення.
Отже, з урахуванням того, що митна декларація №500060006/2015/13214 до Одеської митниці ДФС ТОВ «Джерело» була подана, зокрема, 28.12.2015р., відповідно ставки акцизного податку із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукцію), повинні бути застосовні, котрі діяли до набрання чинності Законом України від 24.12.2015р. №909-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році".
При цьому, судом відхиляються, та не приймаються до уваги посилання представника митного органу щодо ігнорування декларантом - ТОВ «Джерело» можливості подання документів для митного оформлення після отримання о 12год. 15хв. 31.12.2015р. повідомлення про відновлення роботи Центральної бази та Автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006», оскільки жодних доказів на підтвердження означеного, відповідачем суду не надано.
Вищевикладене спростовує твердження відповідача, наведені у письмових запереченнях на адміністративний позов та викладені повноважним представником в ході судового розгляду справи по суті.
Згідно з ч.1 ст.11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, а частиною 1 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Згідно з ч.1 ст.69 та ч.1 ст.70 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.
Відповідно до ст.86 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Відповідно до ч.1 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а згідно ч.3 ст. 105 КАС України позивач має право, у тому числі, вимагати скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень.
Згідно зі ст.159 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Відтак, беручи до уваги вищевикладене, та оцінюючи наявні в матеріалах справи письмові докази в сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Джерело" правомірні, документально підтверджені та обґрунтовані, базуються на положеннях чинного законодавства, отже підлягають задоволенню повністю.
Судові витрати підлягають стягненню з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Джерело", відповідно до приписів ч.1 ст.94 КАС України.
Керуючись ст.ст.2, 4, 7-9, 11, 12, 69, 71, 94, ст.ст.158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
1. Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Джерело" до Одеської митниці Державної фіскальної служби про скасування Рішення щодо відмови у прийнятті митної декларації, оформленого карткою відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003, та зобов'язання вчинити дії щодо митного оформлення товару згідно митної декларації №500060006/2016/000126 від 06.01.2016р., задовольнити повністю.
2. Скасувати Рішення Одеської митниці Державної фіскальної служби щодо відмови у прийнятті митної декларації, оформленого карткою відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №500060006/2016/00003.
3. Зобов'язати Одеську митницю Державної фіскальної служби вчинити дії щодо митного оформлення товару згідно митної декларації №500060006/2016/000126 від 06.01.2016р.
4. Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Джерело" (65031, м.Одеса, вул.М.Грушевського,41, код ЄДРПОУ 25029967) витрати зі сплати судового збору у розмірі 2891(дві тисячі вісімсот дев'яносто одна)грн.
Постанова може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили в порядку, передбаченому приписами ст.254 КАС України.
Повний текст постанови складено та підписано судом «08» лютого 2016року.
Суддя Харченко Ю.В.
.