Ухвала від 24.05.2011 по справі 2-а-8998/11

УХВАЛА

17 травня 2011 року Справа № 2-а-8998/11/1916

Чортківський районний суд Тернопільської області в складі: головуючого суду судді ПАРФЕНЮКА В. І.

з участю секретаря ЮЖДИ Л. С.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Чорткові справу адміністративного судочинства за позовом ОСОБА_1 управління праці та соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації, Чортківської міської ради про стягнення заборгованості та зобов'язання вчинити нарахування доплати як працюючому на території радіоактивного забруднення,--

ВСТАНОВИВ:

В квітні 2011 року ОСОБА_1 звернулась в суд з зазначеним позовом, в якому (з врахуванням зміни позовних вимог), посилаючись на порушення відповідачами вимог чинного законодавства, просить зобов'язати Чортківську міську раду здійснити перерахунок згідно ст. 39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”заборгованої доплати в розмірі однієї мінімальної заробітної плати щомісяця, як громадянину, що працює на території зони посиленого радіоекологічного контролю з урахуванням виплачених сум, починаючи з 2004 року та подати розрахункові документи до управління праці та соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Тернопільської області, а управління праці та соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації зобов'язати здійснити виплату заборгованої доплати за поданими Чортківською міською радою розрахунковими документами в розмірі однієї мінімальної заробітної плати за вищевказаний період, тобто, з 2004 року.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що вищезазначені позовні вимоги за період з 2004 року по 11 жовтня 2010 року слід залишити без розгляду з наступних мотивів.

Судом встановлено, що позивачка звернулася до суду з позовом 12 квітня 2011 року.

Згідно ч.ч. 1 та 2 ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк який, якщо не встановлено іншого, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

У відповідності до вимог ст. 100 вищезазначеного Кодексу адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

З врахуванням таких вимог Закону позовні вимоги позивачки можуть бути задоволені лише за період з 12 жовтня 2010 року, в іншій частині позовні вимоги підлягають залишенню без розгляду.

Беручи до уваги наведене, керуючись ч.ч. 1 та 2 ст. 99, ст. 100 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, --

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації, Чортківської міської ради про стягнення заборгованості та зобов'язання вчинити нарахування доплати як працюючому на території радіоактивного забруднення за період з 2004 року по 11 жовтня 2010 року залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги Львівському апеляційному адміністративному суду через Чортківський районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення, а сторонами, які не були присутні під час судового розгляду, в той же термін з дня отримання ними копії ухвали.

Суддя: ОСОБА_2