04 лютого 2016 рокум. Ужгород№ 807/1977/15
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Рейті С.І., розглянувши заяву ОСОБА_1, про розстрочення виконання судового рішення, -
ОСОБА_1 звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду із заявою, якою просить: встановити спосіб виконання судового рішення постанови Закарпатського окружного адміністративного суду від 12 жовтня 2015 року у справі № 807/1977/15 за позовом Державної податкової інспекції у м. Ужгороді Головного управління ДФС у Закарпатській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у сумі 27 240,64, а саме: розстрочити виконання вищезазначеного судового рішення на дванадцять місяців із помісячним погашенням суми боргу в розмірі 2 270,06 грн.
Заява відповідає вимогам ст.263 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись ст. ст. 121, 165, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Призначити до розгляду заяву ОСОБА_1, про розстрочення виконання судового рішення на 12 лютого 2016 року на 14:30 год., в залі судових засідань Закарпатського окружного адміністративного суду за адресою: 88017, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Загорська, буд. 30.
2. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.
3. Заяву буде розглянуто суддею Рейті С.І. одноособово.
4. Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяС.І. Рейті