ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
01.02.2016Справа № 910/32533/15
За позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецполіграфія»
до1. Державної служби статистики України 2. Державної казначейської служби України
простягнення 1 946 235,63 грн.
Суддя Босий В.П.
Представники сторін:
позивача:Котул А.М.;
відповідача 1:не з'явився;
відповідача 2:не з'явився
На розгляді господарського суду міста Києва знаходиться справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецполіграфія» до Державної служби статистики України та Державної казначейської служби України про стягнення 1 946 235,63 грн.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 28.12.2015 порушено провадження по справі та призначено до розгляду на 01.02.2016.
Представник позивача в судове засідання з'явився, надав пояснення по справі, вимоги ухвали суду від 28.12.2015 виконав частково.
Представники відповідача в судове засідання не з'явились, про причини неявки суду не повідомили, вимоги ухвали суду від 28.12.2015 відповідач 2 не виконав.
Враховуючи неявку представників відповідачів в судове засідання та неподання витребуваних доказів, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Відкласти розгляд справи на 17.02.16 о 10:20 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва в залі судових засідань № 6.
2. Зобов'язати позивача та відповідача 2 виконати вимоги ухвали суду від 28.12.2015.
3. Зобов'язати учасників процесу направити у судове засідання своїх повноважних представників (ст. 28 Господарського процесуального кодексу України). Явку повноважних представників учасників судового процесу визнати обов'язковою.
4. Звернути увагу відповідачів на те, що якщо відзив на позовну заяву і витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами згідно ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.
5. Попередити сторони про передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України відповідальність за невиконання вимог ухвали суду, а позивача про передбачені п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України правові наслідки.
Суддя В.П. Босий