печерський районний суд міста києва
Справа № 757/1277/13- п
31 січня 2013 року суддя Печерського районного суду м. Києва Карабань В.М., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, не працюючої, проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 за ст. 122-2, ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1, 20.12.2012 року о 12 годині 30 хвилин, керуючи автомобілем «Сузукі», державний номерний знак НОМЕР_2, перед початком руху , перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху не переконалася, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху, що призвело до наїзду на автомобіль «МАЗ-5337», державний номерний знак НОМЕР_3, під керуванням водія ОСОБА_2, після чого з місця ДТП поїхала, чим порушила п. 10.1, 2.10 ПДР та вчинила правопорушення, передбачене ст.122-2, 124 КУпАП. В результаті ДТП автомобіль НОМЕР_4 отримав механічні пошкодження.
ОСОБА_1 в судове засідання з'явилася, вину у скоєному визнала повністю.
Вина ОСОБА_1 підтверджується її поясненнями, схемою місця ДТП та поясненнями ОСОБА_2
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 122-4, 283, 284 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП та притягнути його до адміністративної відповідальності, наклавши стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи подання прокурора.
Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Штраф має бути сплачений не пізніш як через 15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови-не пізніш як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту прокурора без задоволення.
Строк пред'явлення постанови до виконання 3 (три) місяці згідно Закону України «Про виконавче провадження».
Суддя В. Карабань