печерський районний суд міста києва
Справа № 757/339/13- п
16 січня 2013 року суддя Печерського районного суду м. Києва Цокол Л.І. розглянула матеріали, які надійшли з Відділу Печерського ДАІ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІН НОМЕР_1, громадянку України, уродженку ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючу ІНФОРМАЦІЯ_3, не працює, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася,
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 03.12.2013 о 15:10 год., на вул. Лютеранська-Заньковецька, що в м. Києві, керуючи автомобілем НОМЕР_2 в залежності від швидкості руху та стану транспортного засобу, не врахувала дорожньої обстановки в наслідок чого скоїла зіткнення з автомобілем "Хонда" державний номер НОМЕР_3, чим порушила ПДР 12.1. Автомобілі отримали механічні пошкодження.
ОСОБА_1 на розгляд справи з'явилася. Вину визнала.
У діях водія ОСОБА_1, суд вбачає порушення п. 12.1 Правил дорожнього руху України.
Крім того, вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи, зокрема поясненнями, протоколом огляду місця події, схемою ДТП.
При накладенні стягнення враховується особа правопорушника та його майновий стан.
Керуючись ст. 124 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненому правопорушенні передбаченого ст. 124 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу у розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн.
У разі несплати правопорушником штрафу, протягом п”ятнадцяти днів з дня вручення постанови, штраф буде стягнуто у примусовому порядку в подвійному розмірі.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.Апеляційна скарга, протест прокурора подається до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Термін пред”явлення постанови до виконання три місяці.
СуддяОСОБА_2