Постанова від 31.07.2012 по справі 3-3877/12

Справа № 3-3877/12

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 липня 2012 року cуддя Печерського районного суду м. Києва Бортницька В.В. розглянувши матеріали, що надійшли з Територіальної державної інспекції праці у м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого виконавчим директором Товариства з обмеженою відповідальністю «СОЮЗ - ЧК», проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,

за ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

19.04.2012 року державним інспектором праці ОСОБА_2 при проведені позапланової перевірки додержання законодавства про працю, загальнообов'язкового державного соціального страхування в ТОВ «СОЮЗ - ЧК» що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 встановлено, що керівник вказаного підприємства ОСОБА_1 допустив порушення норм трудового законодавства, чим порушено вимоги Наказу Мінстату України від 05.12.2008 року № 489, ст.ст. 79, 115, 116, 142 Кодексу законів про працю, ст. 33 Закону України «Про працю». ОСОБА_1 своїми діями вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачена, згідно ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, про дату та місце судового розгляду повідомлявся належним чином.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 19.04.2012 року № 26-06-05/25, Актом перевірки № 26-06-05/48 від 19.04.2012 року та іншими матеріалами справи.

Згідно ст. 38 КпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Відповідно до п. 7 ст. 247 КпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю, зокрема, з підстав закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.

Враховуючи викладене, провадження в справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 підлягає закриттю.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 38, п. 7 ст. 247 ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 закрити. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва. .

Суддя В.В. Бортницька

Попередній документ
55420782
Наступний документ
55420784
Інформація про рішення:
№ рішення: 55420783
№ справи: 3-3877/12
Дата рішення: 31.07.2012
Дата публікації: 08.02.2016
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Печерський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці