Харківський окружний адміністративний суд
61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua
м. Харків
26 січня 2016 р. Справа № 820/11301/15
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді - Нуруллаєва І.С.
при секретарі судового засідання - Мараєвій О.В.,
за участю представника позивача - Дзюзюри Г.Ф.,
представника відповідача - Климчука С.М.,
представника другого відповідача - не прибув,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові адміністративну справу за позовом Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" до Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області, Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області про визнання бездіяльності протиправною та стягнення суми, -
Позивач, Публічне акціонерне товариство "Вовчанський агрегатний завод", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області, Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області, в якому, з урахуванням уточнень позовних вимог від 14.01.2016 року, просить суд:
- визнати протиправною бездіяльність Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області за ненадання висновку Управлінню Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області для автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість публічному акціонерному товариству "Вовчанський агрегатний завод" в сумі 472910 грн. 00 коп.;
- стягнути з Державного бюджету України в особі Управління державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області (платник УДКСУ у Вовчанському районі Харківської області, код ЄДРПОУ 37345943, банк отримувача ГУДКСУ у Харківській області, МФО 851011, р/р 31117030700156 на користь Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" (62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2, р/р 26002799965638 в ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" м. Київ, МФО 380838, код ЄДРПОУ 14309847) пеню за період з 26.09.2015 року по 08.11.2015 року в розмірі 24969 (двадцять чотири тисячі дев'ятсот шістдесят дев'ять) грн. 65 коп. та за період з 09.11.2015 року по 30.12.2015 року в розмірі 28374 (двадцять вісім тисяч триста сімдесят чотири) грн. 60 коп., всього пені 53344 (п'ятдесят три тисячі триста сорок чотири) грн. 25 коп.
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 14.01.2016 року адміністративний позов Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" до Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області, Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області про визнання бездіяльності протиправною та стягнення суми, в частині стягнення з Державного бюджету України в особі Управління державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області (платник УДКСУ у Вовчанському районі Харківської області, код ЄДРПОУ 37345943, банк отримувача ГУДКСУ у Харківській області. МФО851011, р/р 31117030700156 на користь Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" (62504, Харківська обл., м. Вовчанськ. вул. Пушкіна, 2, р/р 26002799965638 в ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" м. Київ. МФО 380838. код ЄДРПОУ 14309847) автоматичне відшкодування з бюджету податку на додану вартість за липень 2015 року в розмірі 472 910 (чотириста сімдесят дві тисячі дев'ятсот десять) грн. 00 коп. - залишено без розгляду.
В обґрунтування позову позивачем зазначено, що у зв'язку з бездіяльністю відповідача та не виконанням вимог пп. 200.18.1, п. 200.23 ст. 200 Податкового кодексу України сума ПДВ у розмірі 472910,0 грн. своєчасно не відшкодована, тому підлягає стягненню на користь позивача з Державного бюджету України сума нарахованої пені всього у розмірі 53344,25 грн.
Представник позивача в судове засідання прибув, позовні вимоги підтримав та просив суд задовольнити позов.
Представник першого відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав та просив в їх задоволенні відмовити посилаючись на письмові заперечення.
Представник другого відповідача у судове засідання не прибув, був повідомлений своєчасно та належним чином, що підтверджується матеріалами справи.
Відповідно до ч. 4 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
Суд, вивчивши доводи позову та заперечень проти нього, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, виходить з таких підстав.
Судом встановлено, що Публічне акціонерне товариство "Вовчанський агрегатний завод" перебуває на податковому обліку в Вовчанській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Харківській області з 01.07.1998 року за №18 та є платником податку на додану вартість згідно Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100284966 від 11.07.1997 року(а.с.12-13 том 1).
Матеріалами справи підтверджено, що позивачем було подано до контролюючого органу податкову декларацію з податку на додану вартість №9772685797 від 17.08.2015 року та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (а.с. 15-17 том 1).
Відповідно до п. 14.1.18 ст. 14 Податкового кодексу України бюджетне відшкодування - відшкодування від'ємного значення податку на додану вартість на підставі підтвердження правомірності сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість за результатами перевірки платника, у тому числі автоматичне бюджетне відшкодування у порядку та за критеріями, визначеними у розділі V цього Кодексу.
Порядок визначення суми податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або відшкодуванню з Державного бюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строки проведення розрахунків врегульовано статтею 200 Податкового кодексу України.
Відповідно до п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.
Разом з тим, 19.08.2015 року ПАТ "Вовчанський агрегатний завод" направлено на адресу першого відповідача листом документи для камеральної перевірки до заявленої суми бюджетного відшкодування за липень 2015 року в сумі 472910 грн.(а.с.14 том 1).
Згідно п. 200.10 ст. 200 Податкового кодексу України протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, контролюючий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних.
В ході розгляду справи судом встановлено, що Вовчанською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Харківській області проведено камеральну перевірку податкової декларації з податку на додану вартість позивача та заявлених у ній даних.
За результатами проведення камеральної перевірки контролюючим органом не виявлено підстав, які б свідчили, що розрахунок суми бюджетного відшкодування зроблено з порушенням норм податкового законодавства і які надають податковій інспекції право на проведення документальної позапланової виїзної перевірки підприємства позивача для визначення достовірності нарахування такого бюджетного відшкодування.
Пунктом 200.18 ст. 200 Податкового кодексу України передбачено, що платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування відповідно до цієї статті, подали відповідну заяву та відповідають критеріям, визначеним пунктом 200.19 цієї статті, мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку.
Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації, та відповідно до вимог, визначених статтею 76 цього Кодексу.
Водночас згідно пп. 200.18.1, 200.18.2 п.200.18 ст. 200 Податкового кодексу України контролюючий орган зобов'язаний протягом трьох робочих днів після закінчення перевірки надати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню з бюджету.
Відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 р. № 460/2011, Державна казначейська служба України, відповідно до покладених завдань, зокрема, здійснює безспірне списання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів на підставі рішення суду.
Пунктом 7 зазначеного Положення визначено, що Казначейство України здійснює свої повноваження безпосередньо та через свої територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, районах у містах, містах обласного, республіканського (Автономної Республіки Крим) значення (у разі їх утворення).
Згідно пп. 200.18.2 п.200.18 ст. 200 Податкового кодексу України орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, надає платнику податку суму автоматичного бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку протягом трьох операційних днів після отримання висновку контролюючого органу.
Відповідно до п. 200.21 ст. 200 Податкового кодексу України у разі невідповідності за висновком контролюючого органу платника податку визначеним цією статтею критеріям та відсутності в такого платника права на автоматичне бюджетне відшкодування податку контролюючий орган зобов'язаний протягом 17 календарних днів після граничного терміну подачі звітності повідомити платника податку про відповідне рішення та надати детальні пояснення і розрахунки за критеріями, значення яких не дотримано. Відповідне рішення може бути оскаржене платником податку у встановленому порядку.
Якщо контролюючий орган у встановлений термін не надіслав платнику податку зазначеного повідомлення, вважається, що такий платник відповідає критеріям для одержання права на автоматичне бюджетне відшкодування податку.
З наведеного слідує, що Вовчанська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Харківській області зобов'язана надати протягом трьох робочих днів Управлінню Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню з бюджету податку на додану вартість підприємству позивача.
Суд зазначає, що до 22.09.2015 року Вовчанська ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області повинна була надати висновок Управлінню Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області.
Та протягом трьох операційних днів, тобто до 25.09.2015 р. Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області повинно перерахувати відшкодування ПДВ на рахунок позивача.
Судом з матеріалів справи встановлено, що Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області листом від 04.11.2015 року повідомило ПАТ "Вовчанський агрегатний завод", що висновку на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість за липень 2015 року у сумі 472910,0 грн. до Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області не надходило(а.с.22 том 1).
Слід вказати, що представник першого відповідача у своїх письмових запереченнях посилався на Порядок формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках, з цього приводу суд зазначає.
Відповідно до п. 2 Порядку формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України, Державного казначейства України 03.02.2011 р. №68/23, органи державної податкової служби в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі протягом місяця, виходячи з наявних матеріалів, що можуть свідчити про підтвердження нарахування бюджетного відшкодування, забезпечують подання до центрального органу державної податкової служби зведеної інформації про можливі загальні обсяги відшкодування податку на додану вартість коштами у кожному регіоні у розрізі платників (щодо яких наявні зазначені матеріали) за деклараціями, сума заявленого бюджетного відшкодування податку на додану вартість за якими з урахуванням уточнюючих розрахунків становить 100 тис. грн. і більше (далі - інформація).
Згідно п. 3 Порядку, структурний підрозділ центрального органу державної податкової служби, який здійснює адміністрування облікових та звітних показників, після отримання інформації здійснює протягом трьох робочих днів: формування вихідних форм інформації; контроль за відповідністю сум в інформації даним офіційних звітів центрального органу державної податкової служби; передачу інформації структурним підрозділам центрального органу державної податкової служби для проведення ретельного аналізу, за результатами якого відповідні підрозділи надають наявні матеріали структурному підрозділу центрального органу державної податкової служби, який адмініструє відшкодування податку на додану вартість, для узагальнення; направляє отримані від структурного підрозділу центрального органу державної податкової служби, який адмініструє відшкодування податку на додану вартість, узагальнені матеріали органам державної податкової служби в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
За змістом п. 4 Порядку не пізніше робочого дня, наступного за днем отримання узагальнених матеріалів, органи державної податкової служби за місцезнаходженням платника за результатами підтвердження достовірності нарахування бюджетного відшкодування податку на додану вартість формують висновки із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню, реєстри яких органи державної податкової служби в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі направляють до центрального органу державної податкової служби для формування узагальненої інформації.
Центральний орган державної податкової служби не пізніше робочого дня, наступного за днем отримання реєстрів висновків, здійснює формування узагальненої інформації щодо (визначених у висновках) обсягів сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість окремо за платниками, які мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість, іншими платниками та платниками, у яких суми до бюджетного відшкодування заявлені в період дії Закону України "Про податок на додану вартість" та залишились невідшкодованими. Зазначену інформацію на постійній основі (щоденно) не пізніше наступного робочого дня після її формування направляє: до Державного казначейства України; одночасно органам державної податкової служби в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі для подачі висновків органам державного казначейства (п. 5 Порядку).
Відповідно наданих письмових заперечень представника першого відповідача останнім направлено інформацію щодо суми 472910,0 грн. на погодження до органу вищого рівня.
Додатково суд вважає за необхідне відзначити, що лише 30.12.2015 року Управлінням Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області перераховано бюджетне відшкодування податку на додану вартість за липень 2015 року у розмірі 472 910,0 грн.
Проте, твердження першого відповідача при вирішенні спору щодо неможливості бюджетного відшкодування суми з ПДВ через ненадходження узагальненої інформації щодо обсягів бюджетного відшкодування ПДВ від органу вищого рівня, оскільки недотримання вимог вказаного Порядку збоку відповідача (на різних рівнях) стосовно не отримання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, не повинно порушувати права та інтереси підприємства позивача по справі.
За таких обставин суд враховує, що право на відшкодування від'ємної різниці податку є невід'ємним правом позивача, захист якого гарантовано ч. 1 ст. 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка набрала чинності для України 11.09.1997 р. і відповідно до положень Конституції України є частиною національного законодавства.
Неправомірне неповернення бюджетного відшкодування податку на додану вартість порушило право власності юридичної особи, зокрема на законне сподівання мати можливість користуватися своєю власністю, а саме: своєчасно і в повному обсязі і в порядку, визначеному законом, отримати це відшкодування із бюджету при відсутності з його боку порушень вищевказаних Законів.
Суд звертає увагу на те, що позивач по справі виконав всі вимоги та умови, визначені чинним законодавством України, для отримання відшкодування ПДВ з бюджету.
Оскільки, Вовчанською ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області не виконано вимоги Податкового кодексу України, що призвело до порушення законних прав та інтересів позивача, суд приходить до висновку про задоволення частини позовних вимог щодо визнання протиправною бездіяльності Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області за ненадання висновку Управлінню Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області для автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість публічному акціонерному товариству "Вовчанський агрегатний завод" в сумі 472910 грн. 00 коп.
Разом з тим, відповідно до п. 200.23 ст. 200 Податкового кодексу України суми податку на додану вартість, не відшкодовані платникам протягом визначеного цією статтею строку, вважаються заборгованістю бюджету з відшкодування податку на додану вартість. На суму такої заборгованості нараховується пені на рівні 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, встановленої на момент виникнення пені, протягом строку її дії, включаючи день погашення.
Таким чином термін прострочки відшкодування ПДВ складає 44 дні. Розрахунок пені на суму податкового боргу: за період з 26.09.2015 по 08.11.2015 року облікова ставка НБУ складає 22%, подвійна облікова ставка - 22% х 2 = 44%, розмір одного дня складає 44:365 = 0,12, кількість днів (з 26.09.2015 р. по 08.11.2015 р.) - 44.
За таких обставин, сума пені складає 24 969,65 грн.(472910 грн. х 0,12 х 44 : 100).
Слід вказати, що Управлінням державної казначейської служби у Вовчанському районі ГУ ДКСУ у Харківській області було перераховано на рахунок позивача 472910,0 грн., що підтверджується наявним в матеріалах справи платіжним дорученням №20 від 30.12.2015 року.
У зв'язку з перерахуванням відповідачем суми заборгованості позивачем були надані уточнення позовних вимог, якими останній збільшив розмір пені за період з 09.11.2015 року по 30.12.2015 року ще на 50 днів.
Відповідно до ч. 1 ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Розрахунок пені на суму податкового боргу: за період з 09.11.2015 р. по 30.12.2015 р. облікова ставка НБУ складає 22%, подвійна облікова ставка - 22% х 2 = 44%, розмір одного дня складає: 44 : 365 = 0,12, кількість днів (з 09.11.2015 р. по 30.12.2015 р.) - 50.
За таких обставин, сума пені складає 28374,60 грн.(472910,0 х 0,12 х 50 : 100).
Підсумовуючи вищевикладене всього загальна сума пені складає 53344,25 грн., яка складається з 24969,65 грн.(за період з 26.09.2015 р. по 08.11.2015 р.) + 28374,60 грн. (за період з 09.11.2015 р. по 30.12.2015 р.).
Аналізуючи положення чинного законодавства, суд приходить до висновку, що нарахована сума пені підлягає стягненню на користь позивача з Державного бюджету України, а від так частина позовних вимог щодо стягнення Державного бюджету України в особі Управління державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області пені всього у розмірі 53344,25 грн. - задоволенню.
Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частини першої статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно із статтею 86 цього ж Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Статтею 86 КАС України передбачено, що суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (ч. 1 ст. 86); ніякі докази не мають для суду наперед встановленої сили (ч. 2 ст. 86); суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності (ч. 3 ст. 86).
Згідно з ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Будь-яке рішення чи дії суб'єкта владних повноважень мають бути законними та обґрунтованими, прийнятими чи вчиненими в межах наданих повноважень, мати під собою конкретні об'єктивні факти, на підставі яких його ухвалено або вчинено, а суд, відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, перевіряє чи прийнято такі рішення на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноважень з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, безсторонньо (неупереджено), добросовісно, розсудливо, з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення, з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення, своєчасно, тобто протягом розумного строку. Також рішення суб'єкта владних повноважень не може ґрунтуватися на припущеннях.
Із врахуванням вищевикладених обставин суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Розподіл судових витрат здійснити в порядку ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.159-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Адміністративний позов Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" до Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області, Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області про визнання бездіяльності протиправною та стягнення суми - задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області за ненадання висновку Управлінню Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області для автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість публічному акціонерному товариству "Вовчанський агрегатний завод" в сумі 472910 грн. 00 коп.
Стягнути з Державного бюджету України в особі Управління державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області (платник УДКСУ у Вовчанському районі Харківської області, код ЄДРПОУ 37345943, банк отримувача ГУДКСУ у Харківській області, МФ0851011, р/р 31117030700156 на користь Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" (62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2, р/р 26002799965638 в ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" м. Київ, МФО 380838, код ЄДРПОУ 14309847) пеню за період з 26.09.2015 року по 08.11.2015 року в розмірі 24969 (двадцять чотири тисячі дев'ятсот шістдесят дев'ять) грн. 65 коп. та за період з 09.11.2015 року по 30.12.2015 року в розмірі 28374 (двадцять вісім тисяч триста сімдесят чотири) грн. 60 коп., всього пені 53344 (п'ятдесят три тисячі триста сорок чотири) грн. 25 коп.
Стягнути на користь Публічного акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод" (62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2, р/р 26002799965638 в ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" м. Київ, МФО 380838, код ЄДРПОУ 14309847) сплачений при поданні позову судовий збір в розмірі 2756 (дві тисячі сімсот п'ятдесят шість) грн. за рахунок бюджетних асигнувань Вовчанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області ( код ЄДРПОУ - 39791297).
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Повний текст постанови виготовлено 01 лютого 2016 року.
Суддя Нуруллаєв І.С.