10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Гурін Д.М.
Суддя-доповідач:Євпак В.В.
"01" грудня 2015 р. Справа № 806/3056/15
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Євпак В.В., розглянувши клопотання про відстрочення сплати судового збору Заступника прокурора Житомирської області за подання апеляційної скарги на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "05" листопада 2015 р. у справі за позовом Заступника прокурора Житомирської області в інтересах держави до Житомирської обласної ради , треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору : Дочірнє підприємство "Червоноармійський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради, Товариство з обмеженою відповідальністю "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат", Державна інспекція сільського господарства в Житомирській області про визнання протиправним та скасування рішення , -
Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 05 листопада 2015 року у задоволенні позову Заступника прокурора Житомирської області в інтересах держави відмовлено.
23 листопада 2015 року Заступником прокурора Житомирської області в інтересах держави була подана апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції, в апеляційній скарзі заявлено клопотання, в якому апелянт просить відстрочити сплату судового збору до постановлення рішення.
Відповідно до статті 88 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.
Проаналізувавши наявні у справі докази в сукупності з приписами вищевказаної статті 88 Кодексу адміністративного судочинства України, вважаю за можливе надати Заступника прокурора Житомирської області, відстрочку по сплаті судового збору до прийняття Житомирським апеляційним адміністративним судом рішення у даній справі.
За таких обставин, апеляційна скарга може бути прийнята до розгляду апеляційним адміністративним судом.
Керуючись ч.1 ст.88, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
Клопотання Заступника прокурора Житомирської області про відстрочення сплати судового збору задовольнити.
Відстрочити сплату судового збору Заступнику прокурора Житомирської області до прийняття Житомирським апеляційним адміністративним судом рішення у даній справі.
Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя В.В. Євпак
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
2 - позивачу/позивачам: Заступник прокурора Житомирської області в інтересах держави вул. 1-го Травня, 11,м.Житомир,10008
3- відповідачу/відповідачам: Житомирська обласна рада майдан ім. С.П. Корольова, 1,м. Житомир,10014
4-третій особі:
- Дочірнє підприємство "Червоноармійський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради - вул.Пушкіна,5,смт.Червоноармійськ,Житомирська область,12000,
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат" - вул.Шевченка,1-А,смт.Іршанськ,Володарсько - Волинський район, Житомирська облас,12110,
- Державна інспекція сільського господарства в Житомирській області - майдан ім. С.П.Корольова,2,м.Житомир,10014,