10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Кравчук Т.О.
Суддя-доповідач:Жизневська А.В.
"20" січня 2016 р. Справа № 817/3096/15
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Жизневська А.В., розглянувши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик Авто" на ухвалу Рівненського окружного адміністративного суду від "02" грудня 2015 р. у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик Авто" до Державної податкової інспекції у м.Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, податкової вимоги, рішення про опис майна , -
Ухвалою судді Житомирського апеляційного адміністративного суду від 05 січня 2016 року апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик Авто" залишено без руху, оскільки до скарги не додано документ про сплату судового збору. Апелянту надано строк до 20 січня 2016 року для усунення зазначених недоліків.
19 січня 2016 року апелянт надав докази про сплату судового збору.
Відтак, апеляційна скарга подана особою, яка має право на апеляційне оскарження у встановлений законом строк, за формою і змістом відповідає вимогам ст.187 КАС України, тому може бути прийнята до розгляду апеляційним адміністративним судом.
У зв'язку з відкриттям апеляційного провадження, слід забезпечити підготовку справи до апеляційного розгляду.
Керуючись ст. ст.187,189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
Прийняти апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик Авто" на ухвалу Рівненського окружного адміністративного суду від "02" грудня 2015 р. у справі № 817/3096/15 до провадження Житомирського апеляційного адміністративного суду та відкрити по ній апеляційне провадження.
Розпочати підготовку справи до апеляційного розгляду.
Копію даної ухвали разом з апеляційною скаргою і доданими до неї документами, інформацію про права і обов'язки надіслати особам, що беруть участь у справі.
Встановити строк до "02" лютого 2016 р. , протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням у них, чи бажає сторона взяти участь у судовому засіданні апеляційного адміністративного суду або вважає за можливе розглянути справу за її відсутності.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.
Суддя А.В. Жизневська
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
2 - позивачу/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Логістик Авто" вул.Млинівська,18,м.Рівне,33021
3- відповідачу Державна податкова інспекція у м.Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області вул. Відінська,8,м.Рівне,33023
- ,