61022, м. Харків, проспект Леніна, б.5, inbox@lg.arbitr.gov.ua
20 січня 2016 року Справа № 913/1077/15
Провадження №17/913/1077/15
Суддя Фонова О.С., розглянувши матеріали позовної заяви Приватного підприємства “Колесо Фортуни”, м. Сєвєродонецьк Луганської області
до Товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об'єднання”, м. Сєвєродонецьк Луганської області
про визнання недійсним рішення комісії
У засіданні брали участь:
від позивача - не прибув;
від відповідача - не прибув.
Суть спору: позивачем заявлено вимогу про визнання недійсним рішення комісії з розгляду актів про порушення ПКЕЕ, оформленого протоколом №11 від 08.10.2015.
19.01.2016 представником відповідача подано клопотання № б/н від 18.01.2016 про продовження строку розгляду справи на 15 днів, у зв'язку з необхідністю надання додаткових пояснень та документів, та закінченням строку розгляду справи.
Розглянувши вказане клопотання суд дійшов висновку про його задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви.
Згідно з ч. 3 ст. 69 ГПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Ухвалою суду від 14.01.2016 у відповідача було витребувано останній акт контрольного огляду приладу обліку та положення або інструкцію про порядок розгляду актів про порушення ПКЕЕ, однак вказані документи не були надані.
З огляду на викладене, та необхідність дослідження витребуваних документів, суд задовольняє клопотання відповідача та продовжує строк розгляду справи на 15 днів.
Представники сторін у судове засідання не прибули, витребувані ухвалою суду від 14.01.2016 документи не надали.
Зважаючи на неприбуття представників сторін у судове засідання 20.01.2016 та необхідність витребування додаткових документів, розглянути спір по суті в даному судовому засіданні не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст.ст. 69, 77, 86 ГПК України, суд
1. Продовжити строк розгляду справи до 04.02.2016.
2. Розгляд справи відкласти на 04.02.2016 об 11 год. 20 хв.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Леніна, 5, каб. № 206 (суддя Фонова О.С.).
4. Зобов'язати позивача надати:
- письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження та нормативне обґрунтування викладених у поясненнях доводів;
5. Зобов'язати відповідача надати:
- останній акт контрольного огляду приладу обліку;
- положення або інструкцію про порядок розгляду актів про порушення ПКЕЕ.
Звертаємо увагу сторін, що всі копії документів, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути належним чином засвідчені відповідно до вимог п. 2 ст. 36 ГПК України. Крім того, п.5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів "Згідно з оригіналом", назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.
Відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, у т.ч. ненадання витребуваних судом документів, зі сторін може бути стягнено штраф.
Суд доводить до відома учасників судового процесу, що вони мають право отримувати процесуальні документи в електронному вигляді відповідно до наказу Державної судової адміністрації України від 31.05.2013р. № 72 “Про реалізацію проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу”.
Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:
1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.
Суддя О.С. Фонова