Ухвала від 05.01.2016 по справі 805/19/16-а

Україна

ОСОБА_1 окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

05 січня 2016 року Справа № 805/19/16-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Крилова М.М., ознайомившись із матеріалами адміністративного позову ОСОБА_2 до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області про скасування наказу про звільнення та поновлення на посаді, -

ВСТАНОВИВ:

Позовна заява підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність. Позовна заява відповідає вимогам ст. 106 КАС України. Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, а також для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі немає. Заява вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.

Керуючись ст. 107 Кодексу Адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Відкрити провадження по справі і призначити адміністративну справу № 805/19/16-а до судового розгляду на 20 січня 2016 року о 15 годині 00 хвилин, у приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду за адресою : 84112, м. Слов'янськ, вул. Добровольського 1.

2. Явка сторін у судове засідання є обов'язковою.

3. Позивачу надати документ, що підтверджує його особу (для огляду); оригінали (для огляду) всіх документів, копії яких приєднані до позовної заяви.

4. Зобов'язати кожного з осіб, які беруть участь у справі, надати суду документ, що підтверджує його особу, а в разі якщо вона бере участь у справі через представника, - довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідно до статей 58, 59 КАС України.

5. Зобов'язати кожного з осіб, які беруть участь у справі, надати суду документ, що підтверджує його особу, а в разі якщо вона бере участь у справі через представника, - довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідно до статей 58, 59 КАС України.

6. Зобов'язати відповідача у строк до 20 січня 2016 року подати письмові заперечення проти позову та всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов, а також надати суду засвідчені належним чином наступні документи:

- копію наказу про призначення на посаду ОСОБА_2;

- копію наказу про знаходження ОСОБА_2 у відпустці по догляду за дитиною;

- копію наказу про звільнення № 2152/1 від 11.09.2015 року;

-докази щодо повідомлення позивача про проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ЗУ «Про очищення влади»;

- копію наказу Головного управління № 948/4 від 21.08.2015 року «Про початок проведення в районних управліннях юстиції у місті Донецьку перевірки…»

7.Справа буде розглядатися одноособово суддею Криловою М.М.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Крилова М.М.

Попередній документ
55185552
Наступний документ
55185554
Інформація про рішення:
№ рішення: 55185553
№ справи: 805/19/16-а
Дата рішення: 05.01.2016
Дата публікації: 29.01.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо: