Справа №0606/1743/2012 року
Провадження по справі 3/0606/662/2012 року
15 жовтня 2012 року
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Криницький Л.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Володарсько-Волинського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1,
жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
непрацюючого , паспорт серії ВН 435844
за ст. 187 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
13.04.2012 року постановою Коростенського міськрайонного суду відносно
ОСОБА_1 було встановлено адміністративний нагляд.
03.09.2012 року гр. ОСОБА_1, перебуваючи під адміністративним наглядом не з'явився на реєстрацію до Володарсько-Волинського РВ УМВС, чим порушив п.4 встановлених йому судом обмежень.
В суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 ч. 1 КУпАП України визнав, крім того його вина підтверджується його поясненням до протоколу , рапортом ОСОБА_2 від 03.09.2012 року та реєсраційним листком.
При обранні міри адміністративного стягнення суд враховує особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення.
Керуючись ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя-
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати його адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 100 (сто) гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня винесення постанови через Володарсько-Волинський районний суд.
Суддя: Криницький Л.В.