"21" січня 2016 р.справа № 196/1024/15-а(2-а/196/27/2015)
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Білак С.В. ознайомившись з матеріалами адміністративної справи та апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Царичанському районі Дніпропетровської області
на постанову Царичанського районного суду Дніпропетровської області від 03.11.2015р. у справі № 196/1024/15-а(2-а/196/27/2015)
за позовом ОСОБА_1
до Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Управління Пенсійного фонду України в Царичанському районі Дніпропетровської області
про визнання протиправними та скасування рішень відповідачів і зобов'язання їх вчинити певні дії, -
Необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до розгляду, проведені і справа може бути призначена до апеляційного розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст. 190 КАС України, суддя, -
Закінчити дії по підготовці справи до апеляційного розгляду.
Призначити справу №196/1024/15-а(2-а/196/27/2015) до апеляційного розгляду у судовому засіданні о 10:50 годині 03 лютого 2016 р.
Судове засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. ім. Газети "Правда", 29, кім. 504.
Відповідно до довідки автоматичного розподілу справ, справа призначена до розгляду у складі: головуючого судді - Білак С.В., суддів - Шальєвої В.А. Олефіренко Н.А.
Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя С.В. Білак