Ухвала від 18.01.2016 по справі 127/27336/14-а

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

Справа № 127/27336/14-а

Головуючий суддя 1-ої інстанції - Вохмінова О.С.

Суддя-доповідач - Гонтарук В. М.

18 січня 2016 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Гонтарук В. М., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_2 та ОСОБА_3, законним представником, якої виступає в данній справі ОСОБА_2 на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 25 грудня 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2, яка також дії в інтересах неповнолітньої ОСОБА_3 до Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці про визнання бездіяльності протиправною і незаконною,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 25 грудня 2015 року вказаний адміністративний позов залишено без розгляду.

Не погоджуючись із судовим рішенням, позивачі подали апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу суду І інстанції та направити справу для продовження розгляду.

Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність її вимогам статті 187 КАС України, вважаю, що вказана апеляційна скарга подана з додержанням вищезазначених вимог, та відсутні перешкоди для постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 та ОСОБА_3, законним представником, якої виступає в данній справі ОСОБА_2 на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 25 грудня 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2, яка також дії в інтересах неповнолітньої ОСОБА_3 до Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці про визнання бездіяльності протиправною і незаконною.

2. Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі, інформацію про їхні права і обов'язки, а також - копію апеляційної скарги.

3. Запропонувати особам, які беруть участь у справі, надати суду письмові заперечення на апеляційну скаргу відповідно до положень ст.191 КАС України.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Гонтарук В. М.

Попередній документ
55073262
Наступний документ
55073264
Інформація про рішення:
№ рішення: 55073263
№ справи: 127/27336/14-а
Дата рішення: 18.01.2016
Дата публікації: 22.01.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо:; охорони здоров’я