Справа №2-П-3 973/07
05 листопада 2007 року місто Житомир
Богунський районний суд міста Житомира в складі:
Головуючого - судді Котіка В.П.
секретаря Котляр Т.П.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу за позовом
Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного
підприємства № 4 до ОСОБА_1 про стягнення боргу, -
Позивач звернувся до суду з даним позовом, в якому зазначив, що відповідачка зареєстрована та проживає за адресою АДРЕСА_1 та користується послугами по утриманню будинку та прибудинкової території, однак з 01.06.2004 року по 01.06.2007 рік вказані послуги не сплачувала, чим створила заборгованість перед позивачем, загальна вартість якої становить 343 (триста сорок три) гривні 34 копійки.
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала в повному обсязі та просила стягнути з відповідачки на користь позивача заборгованість в розмірі 343 (триста сорок три) гривні 34 копійки, яка утворилась у період з 01.06.2004 року по 01.06.2007 року, та витрати за інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 30 (тридцять) грн. на користь позивача.
Відповідачка в судове засідання не з»явилась, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином , що підтверджується змістом судової розписки, причини неявки суду не повідомила.
Суд, у відповідності до ст. 224 ЦПК України, вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідачки.
Заслухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що відповідачка є наймачем квартири АДРЕСА_1, користується послугами по утриманню будинку та прибудинкової території, оплату за які не здійснює в порушення п. п. 2.2.З. договору «Про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території».
Згідно наданого розрахунку станом на 01.06.2007 р. відповідачка заборгувала по оплаті за надані послуги 343 (триста сорок три) гривні 34 копійки, від отримання послуг не відмовлялась. Таким чином, між сторонами існують зобов'язальні правовідносини, які відповідачка належним чином не виконувала, допустивши заборгованість, яку суд стягує з неї на користь позивача. Суд також стягує з відповідачки на користь позивача витрати, понесенні ним на гарормаційно - технічне забезпечення розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 10,11,60,212-215, 224 ст.ст.67, 68, 191 ЖК України суд, -
Позов задовольнити .
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 4, р/р 26003322205, МФО 311670, заборгованість за надані станом на 01.06.2007 р. послуги в розмірі 343 (триста сорок три) гривні 34 копійки та 30 (тридцять) гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи Стягнути з ОСОБА_1 51 (п»ятдесят одну) гривню судового збору на користь держави.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачки, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.