Справа № 1113/1183/12
20 лютого 2014 року смт. Новгородка
Новгородківський районний суд Кіровоградської області
в складі головуючого судді ОСОБА_1
за участю секретаря ОСОБА_2
підсудного ОСОБА_3
підсудного ОСОБА_4
захисника-адвоката ОСОБА_5
захисника-адвоката ОСОБА_6
прокурора ОСОБА_7
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Новгородка кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_3 , ОСОБА_4 у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України
Підсудні ОСОБА_3 , ОСОБА_4 органом досудового слідства обвинувачуються у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
Судове засідання по справі призначено на 20 лютого 2014 року о 10 год. 00 хв., але потерпілий до суду не з"явився, хоча був присутній в попередньому засіданні суду 4 лютого 2014 року і достоменно знав про час та місце наступного слухання справи.
Присутній в засіданні суду прокурор заявив клопотання про застосування приводу стосовно потерпілого, який не з"явився до суду.
Відповідно до ст. 290 КПК України, якщо в судове засідання не з'явиться потерпілий, суд, вислухавши думку учасників судового розгляду, вирішує питання про розгляд справи або відкладення його в залежності від того, чи можливо у відсутності потерпілого з'ясувати всі обставини справи і захистити його права та законні інтереси. До потерпілого, який не з"явився без поважних причин, суд може застосувати привід відповідно до статті 72 цього Кодексу.
Враховуючи вищевикладене, зважаючи на думку учасників процесу та керуючись ст. ст. 280, 290 КПК України суд
Задовольнити клопотання прокурора та застосувати відносно потерпілого ОСОБА_8 мешканця АДРЕСА_1 привід в судове засідання, яке відбудеться 5 березня 2014 року о 10 год. 30 хв. в залі № 1 Новгородківського районного суду.
Копію постанови направити для виконання до міського відділу УМВС в м. Кіровограді, прокурору Новгородківського району для відома.
Постанова оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_1