Справа № 367/8447/15-к Головуючий у І інстанції ОСОБА_1
Провадження № 11-сс/780/6/16 Доповідач у 2 інстанції ОСОБА_2
Категорія 11.01.2016
про відмову у відкритті апеляційного провадження
11 січня 2016 року м. Київ
Суддя апеляційного суду Київської області ОСОБА_2 , вивчивши апеляційну скаргу представника ТОВ «Аверс-Сіті» ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Ірпінського міського суду Київської області від 28 грудня 2015 року про зняття арешту з об'єктів нерухомого майна,
Як вбачається з ухвали, до Ірпінського міського суду Київської області звернувся представник ТОВ «Аверс-Сіті» ОСОБА_3 із клопотанням про зняття арешту з об'єктів нерухомого майна.
Ухвалою слідчого судді Ірпінського міського суду Київської області від 28 грудня 2015 року клопотання представника ТОВ «Аверс-Сіті» про зняття арешту з об'єктів нерухомого майна залишено без задоволення.
Не погоджуючись з даним рішенням слідчого судді, представник ТОВ «Аверс-Сіті» ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу слідчого судді та постановити нову ухвалу, якою скасувати заборону відчуження всіх квартир з АДРЕСА_1 ; всіх квартир з АДРЕСА_2 та нежитлових приміщень, розташованих в корпусі АДРЕСА_3 . Скасувати заборону відчуження будинків АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 ; земельних ділянок з кадастровими номерами 3210946200:01:034:0041, 3210946200:01:034:0081, 3210946200:01:034:0021, 3210946200:01:034:0022.
Відповідно до вимог ч.4 ст. 399 КПК України, суддя-доповідач відмовляє у відкритті провадження, якщо апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в апеляційному порядку.
Положеннями ст. 309 КПК України передбачено вичерпний перелік ухвал слідчого судді, які підлягають оскарженню під час досудового розслідування.
Як вбачається з матеріалів апеляційної скарги, представник ТОВ «Аверс-Сіті» оскаржує ухвалу слідчого судді про відмову у скасуванні арешту з об'єктів нерухомого майна. Однак, згідно ст. 309 КПК України, ухвала про відмову у скасуванні арешту на майно не входить до переліку ухвал слідчого судді, які можуть бути оскаржені у апеляційному порядку.
За таких обставин, у відкритті провадження за зазначеною апеляційною скаргою, відповідно до вимог ч.4 ст. 399 КПК України, слід відмовити.
Керуючись ст.ст.309,399 КПК України,
Відмовити у відкритті провадження за апеляційною скаргою представника ТОВ «Аверс-Сіті» ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Ірпінського міського суду Київської області від 28 грудня 2015 року про зняття арешту з об'єктів нерухомого майна.
На ухвалу може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом трьох місяців з дня проголошення судового рішення судом апеляційної інстанції.
Суддя ОСОБА_2