Справа № 379/28/16-п
3/379/15/16
11.01.2016м.Тараща
Суддя Таращанського районного суду Київської області Василенко О.М., розглянувши матеріали справ про адміністративні правопорушення, що надійшли від Таращанського ВП Рокитнянського ВП ГУ Національної поліції в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_4, ІНФОРМАЦІЯ_5, непрацюючого, розлученого, пенсіонера, інваліда ІІІ групи, раніше не судимого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП,-
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серія КХ № 020226 від 11.01.2015 року який складений сержантом поліції Таращанського ВП Рокитнянського ВП ГУ НП в Київській області ОСОБА_2 вбачається, що 10.01.2015 року близько 09 год. 00 хв. в м. Тараща по вул. Рози Люксембург в приміщенні магазину «Дім ОСОБА_3» у громадському місці ОСОБА_1 ображав нецензурною лайкою, голосно кричав, розмахував руками відносно ОСОБА_4, чим вчинив дрібне хуліганство та правопорушення передбачене ст. 173 КУпАП.
Відповідно до ст. 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Проте в матеріалах справи містяться неточності, а сааме: не співпадають дати вказані в протоколі про адміністративне правопорушення з датами вказаними в поясненнях осіб щодо даного правопорушення, а також те, що станом на 11.01.2016 рік вулиці Рози Люксембург в м. Таращі не існувало.
Таким чином, враховуючи невідповідність зазначених матеріалів про адміністративне правопорушення вимогам ст.256 КУпАП, суд, без усунення вищевказаних недоліків, позбавлений можливості прийняти законне та обґрунтоване рішення по справі, а тому дані матеріали підлягають поверненню Таращанському ВП Рокитнянського ВП ГУ НП в Київській області.
Керуючись ст.256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,-
Адміністративний матеріал щодо притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП повернути Таращанському ВП Рокитнянського ВП ГУ Національної поліції в Київській області для доопрацювання
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_5.