Ухвала від 31.12.2015 по справі 822/6311/15

Копія

Справа № 822/6311/15

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

31 грудня 2015 рокум. Хмельницький

Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Козачок І.С., ознайомившись з позовною заявою Дочірнього підприємства "Старокостянтинівський молочний завод" до Красилівської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Красилівської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Вважаю, що позовна заява не відповідає вимогам статті 106 КАС України, а тому її слід залишити без руху.

Відповідно до ч. 3 статті 106 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

В матеріалах справи присутня копія платіжного доручення від 24.12.2015 року про оплату ДП "Старокостянтинівський молочний завод" судового збору у розмірі 367 791, 95 грн.

Разом з тим, суд звертає увагу на постанову Пленуму Вищого адміністративного суду України від 23.01.2015 року №2 Про практику застосування адміністративними судами положень Закону України "Про судовий збір", де зазначається, що при сплаті судового збору готівкою до документа, щодо якого вчиняється відповідна дія, додається оригінал квитанції банківської установи, яка прийняла платіж.

Відповідно до ч. 2 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

З наданих позивачем матеріалів видно, що у позові є посилання на ряд первинних документів, однак серед додатків до позовної заяви їх не виявлено.

Разом з тим, з метою своєчасного та всебічного розгляду справи позивач зобов'язаний надати до початку розгляду справи усі наявні у нього документи, якими він обґрунтовує свої вимоги.

Відсутність письмових доказів у справі призводить до затягування її розгляду у зв'язку із необхідністю витребовувати їх під час судового розгляду.

Відповідно до частини першої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Зважаючи на викладене, позивачеві необхідно: надати до суду оригінал документу, який підтверджує зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України та належним чином завірені копії первинних документів, які стосуються предмету позову.

Керуючись ст. 106, 108 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Дочірнього підприємства "Старокостянтинівський молочний завод" до Красилівської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, залишити без руху.

Надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви до 15 січня 2016 року.

Ухвала суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.

Суддя/підпис/І.С. Козачок

"Згідно з оригіналом" Суддя І.С. Козачок