про повернення апеляційної скарги
28 грудня 2015 р.Справа № 876/11094/15
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Левицька Н.Г., перевіривши матеріали апеляційної скарги управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області на постанову Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 20.10.2015р. у справі №338/1520/15-а за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії, -
Постановою Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 20.10.2015р. у справі №338/1520/15-а адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії, - задоволено.
На зазначену постанову суду управлінням Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області подано апеляційну скаргу.
Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 12.11.2015р. апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області на постанову Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 20.10.2015р. у справі №338/1520/15-а за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії, - залишено без руху, як таку, що подана без додержання вимог, встановлених ч.6 ст.187 КАС України, а саме, до апеляційної скарги не додано документ, що підтверджує сплату судового збору.
Апелянту було встановлено строк для усунення вказаних в ухвалі недоліків - 14 днів з дня отримання копії ухвали.
Як вбачається з повідомлення про вручення поштового відправлення, копію ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 12.11.2015р. про залишення апеляційної скарги без руху управлінням Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області отримано 26.11.2015р.
Згідно із вимогами ч.3 ст.189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст.187 цього Кодексу, застосовуються правила ст.108 цього Кодексу.
Відповідно до вимог п.1 ч.3 ст.108 КАС України, позовна заява повертається позивачу, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Апелянтом не усунуто недоліків апеляційної скарги у встановлений строк, тому, керуючись вимогами п.1 ч.3 ст.108 КАС України, апеляційну скаргу слід повернути апелянту.
Керуючись вимогами ст.ст.108,187,189,254 КАС України, суддя, -
1. Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області на постанову Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 20.10.2015р. у справі №338/1520/15-а за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії, - повернути особі, яка її подала.
2. Роз'яснити, що управління Пенсійного фонду України в Богородчанському районі Івано-Франківської області не позбавлено права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена до касаційної інстанції протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили.
Суддя Н.Г. Левицька