61022, м.Харків, пр.Леніна, 5
25.12.2015 Справа № 905/6547/13
За заявою боржника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інвіс», м. Маріуполь, , м. Маріуполь
про банкрутство
ліквідатор ОСОБА_2 (голова ліквідаційної комісії)
Суддя господарського суду Донецької області І.К. Чорненька
Представники
від кредиторів
ліквідатор
Ухвалою господарського суду Донецької області від 18.09.2013р. заяву ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інвіс», м. Маріуполь, про порушення справи про банкрутство прийнято до розгляду.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 26.09.2013р. за заявою ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інвіс», м. Маріуполь, порушена справа про банкрутство за приписами ст. 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»; введений мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Постановою господарського суду Донецької області від 09.10.2013р. ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інвіс», м. Маріуполь, визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на 4 місяці до 09.02.2014р. та виконання обов'язків ліквідатора покладено на голову ліквідаційної комісії ОСОБА_2
В газеті «Голос України» №217 (5717) від 19.11.2013р. здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інвіс», м. Маріуполь банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Розпорядженням Вищого господарського суду України №21р від 24.04.2015 «Про відновлення роботи господарського суду Донецької області» відновлено роботу господарського суду Донецької області з 27.04.2015 за адресою: м. Харків, проспект Леніна, 5.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 27.10.2015р. частково відновлено втрачену справу №905/6547/13 про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інвіс», м. Маріуполь.
Ліквідатором за результатами проведеної роботи суду надані звіт та ліквідаційний баланс для затвердження.
Враховуючи, що звіт та ліквідаційний баланс підлягають розгляду у судовому засіданні,
керуючись ст.ст. 37 - 46 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд, -
Призначити розгляд звіту та ліквідаційного балансу на 08.02.2016р. о 12год. 25хв., каб. 320.
Ліквідатора до дати судового засідання надати суду документи, що обґрунтовують звіт у повному обсязі, у тому числі:
- довідку держсільгоспінспекції;
- Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна;
- Інформаційної довідки з Реєстру прав власності на нерухоме майно.
Явка усіх кредиторів та ліквідатора у судове засідання обов'язкова.
Суддя І.К. Чорненька