Справа № 815/5789/15
17 грудня 2015 року Одеський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Левчук О.А.,
за участю секретаря Тишкової Л.Б.
розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Одесі справу за позовом ОСОБА_1 до Першої одеської державної нотаріальної контори, відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Одеського міського управління юстиції, третя особа - Виконавчий комітет Одеської міської ради про визнання дій протиправними, скасування заборони на відчуження житлового будинку, -
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Першої одеської державної нотаріальної контори, Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Одеського міського управління юстиції, третя особа - Виконавчий комітет Одеської міської ради про визнання дій протиправними, скасування заборони на відчуження житлового будинку.
Позивачем до позовної заяви була додана квитанція № ПН 3619 від 30.09.2015 року (банк отримувача ГУ ДКСУ в Одеській області; одержувач платежу: УК у м. Одесі/Київський район; код отримувача: 38016923; код банку отримувача 828011; призначення платежу: судовий збір, Одеський окружний адміністративний суд, код 35118626) про сплату судового збору за подачу адміністративного позову на загальну суму 1 461,60 грн.
Ухвалою суду від 17.12.2015 року було прийнято до провадження заяву про зміну (уточнення) позовних вимог, в якій позивач зменшив розмір позовних вимог.
15.12.2015 року (вхід. № 32765/15) представник ОСОБА_1 подав через канцелярію суду заяву про повернення судового збору, у зв'язку зменшенням розміру позовних вимог.
Частиною 2 ст. 87 КАС України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Відповідно до вимог п. 1 ч.1 ст. 7 Закону України “Про судовий збір”, сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом.
З урахуванням вищезазначеного, сплачений судовий збір підлягає поверненню позивачу.
Керуючись приписами п. 1) ч.1 ст. 7 Закону України “Про судовий збір”, ч. 1, ст. 51, ст. ст. 87, 165, КАС України, -
Повернути ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1) з Державного бюджету України сплачену суму судового збору в розмірі 974, 40 грн. (дев'ятсот сімдесят чотири гривні сорок копійок), згідно квитанції ПН 3619 від 30 вересня 2015 року (банк отримувача ГУ ДКСУ в Одеській області; одержувач платежу: УК у м. Одесі/Київський район; код отримувача: 38016923; код банку отримувача 828011; призначення платежу: судовий збір, Одеський окружний адміністративний суд, код 35118626).
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги в 5-денний строк з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Повний текст ухвали складений та підписаний 18 грудня 2015 року.
Суддя О.А. Левчук
інше