Ухвала від 15.01.2015 по справі 819/2863/14-а

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

Справа № 819/2863/14-a

15 січня 2015 р.+ м. Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд, в складі:

головуючої судді Ходачкевич Н.І.

при секретарі судового засідання Цимбал А .

за участю:

представників позивача : ОСОБА_1

представника відповідача : ОСОБА_2, ОСОБА_2

третьої особи ОСОБА_3

представник прокуратури ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засідані клопотання про зупинення провадження у справі за позовом Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання до Бережанської міської ради, Відділу Держземагенства у Бережанському районі Тернопільської області, за участю третіх осіб:Тернопільської обласної ради про скасування рішення та зобов'язання до вчинення дій.

ВСТАНОВИВ:

Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання звернулась до суду з адміністративним позовом до Бережанської міської ради до Відділу Держземагенства у Бережанському районі Тернопільської області, за участю третіх осіб:Тернопільської обласної ради про скасування рішення та зобов'язання до вчинення дій

В судовому засіданні, представником позивача подано клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили судовим рішення по справі №819/2611/13-а за позовом Прокурора Бережанського району Тернопільської області до Бережанської міської ради Тернопільської області, треті особи - Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання, Бережанська гімназія ім. Б.Лепкого Бережанської районної ради Тернопільської області про визнання незаконними дій та рішень та зобов'язання вчинити певні дії. .

Дане клопотання мотивує тим, що постановою Тернопільського окружного адміністративного суду від 12.01.2013р. визнано протиправним та скасовано рішення сесії Бережанської міської ради Тернопільської області №752 від 08.10.2013 року «Про розгляд подання прокуратури Бережанського району Тернопільської області №46-1363 вих.13 від 02.08.2013 року «Про скасування п.п. 4, 5, 6 рішення сесії від 06.06.2013 року №676», визнано протиправним та скасувати пункти 4,5,6 рішення сесії Бережанської міської ради Тернопільської області №676 від 06.06.2013 року «Про розгляд подання прокуратури Бережанського району від 11.04.2013 року №46-663 вих.13» та зобов'язано Бережанську міську раду повторно розглянути питання щодо надання дозволу Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання на складання технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земель забудови (громадського призначення), яка знаходиться в її користуванні. Оскільки, предметом даного спору є оскарження рішень Бережанської міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою та технічної документації гр. ОСОБА_5 та ОСОБА_6 стосовно земельних ділянок, щодо яких зобов'язано Бережанську міську раду повторно розглянути питання щодо надання дозволу Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання на складання технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земель забудови (громадського призначення), яка знаходиться в її користуванні, розгляд даної справи неможливий до набрання законної сили судовим рішенням у справі №819/2611/13-а

Відповідно до п.3 ч.1 ст. 156 КАС України, суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

Дослідивши матеріалами адміністративної справи, суд вважає за доцільне задоволити клопотання та зупинити провадження в адміністративній справі до набрання законної сили судового рішення у справі № 819/2611/13а.

Керуючись ст. ст. 156, 165, 254 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

1 Клопотання Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання про зупинення провадження у справі задоволити.

2. Зупинити провадження у справі до набрання законної сили судового рішення у справі №819/2611/13а за позовом Прокурора Бережанського району Тернопільської області до Бережанської міської ради Тернопільської області, треті особи - Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання, Бережанська гімназія ім. Б.Лепкого Бережанської районної ради Тернопільської області про визнання незаконними дій та рішень та зобов'язання вчинити певні дії.

3. Про поновлення провадження у справі сторони будуть повідомлені ухвалою суду.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд в порядку і строки, передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України та набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Головуючий суддя Ходачкевич Н.І.

копія вірна

Суддя Ходачкевич Н.І.

Попередній документ
54600253
Наступний документ
54600255
Інформація про рішення:
№ рішення: 54600254
№ справи: 819/2863/14-а
Дата рішення: 15.01.2015
Дата публікації: 31.12.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, у тому числі: