про повернення позовної заяви
28 серпня 2015 р. м. Чернівці справа № 824/1960/15-а
Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Анісімов О.В., розглянувши матеріали адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект" до Першотравневого відділу державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції про скасування постанови,-
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект" звернулося до суду з адміністративним позовом, у якому просить скасувати постанову №15731971 від 06.11.2009 р., видану Першотравневим відділом державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції в частині накладення арешту на нерухоме майно, а саме квартиру, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.
Ухвалою від 17.08.2015 р. суд залишив позовну заяву без руху і надав строк до 28.08.2015 р. для усунення недоліків позовної заяви. Підставою для залишення позовної заяви без руху стало те, що позивачем до позовної заяви додано квитанцію № 356 від 11.03.2015 р. про сплату судового збору в сумі 73,08 грн., яка не є належним доказом сплати судового збору.
Як вбачається із матеріалів справи, на адресу позивача було направлено ухвалу про залишення позовної заяви без руху від 17.08.2015 р., яку отримала особисто уповноважена Думанська 21.08.15 р.
Проте, у строк встановлений судом, недоліки вказані в ухвалі суду про залишення позовної заяви без руху від 17.08.2015 р., не усунуто. Станом на 28.08.2015 р. до суду від позивача не надійшло будь-яких документів щодо усунення недоліків позовної заяви.
Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява підлягає поверненню, в разі якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху. За таких обставин, позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню позивачу.
При цьому, повернення позовної заяви не позбавляє позивача права повторного звернення до адміністративного суду, в порядку встановленого законом.
На підставі наведеного та керуючись ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
1. Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект" до Першотравневого відділу державної виконавчої Служби Чернівецького міського управління юстиції про визнання рішення протиправним та зобов'язання вчинити певні дії - повернути позивачу.
2. Копію ухвали про повернення позовної заяви надіслати позивачу негайно.
У відповідності до ст.ст. 185, 186 КАС України ухвала може бути оскаржена повністю або частково в апеляційному порядку. Апеляційна скарга на ухвалу подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Згідно статті 254 КАС України ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя О.В. Анісімов