18.12.15р. Справа № 904/9304/15
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кадрове агентство "ОСОБА_1 Сервіс", м. Маріуполь Донецької області
до Товариства з обмеженою відповідальністю "ОХОРОНА-РІВНЕ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
про стягнення 435271,00 грн
Суддя Воронько В.Д.
Без виклику представників сторін
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кадрове агентство "ОСОБА_1 Сервіс" (далі - позивач) звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Охорона-Рівне" (далі - відповідач) про стягнення заборгованості у сумі 435271,00 грн, з посиланням на неналежне виконання відповідачем умов договору на надання послуг охорони № А 1/3, укладеного між сторонами 01.03.2010.
18.12.2015 від позивача надійшло клопотання б/н від 10.12.2015 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, в якому позивач просить суд у зв'язку з віддаленістю місцезнаходження суду та відсутності відповідного (прямого) транспортного зв'язку забезпечити проведення судових засідань у режимі відеоконференції через Приморський районний суд м. Маріуполя (87500, м. Маріуполь, пр. Будівельників, 52-а).
Відповідно до ч. 1-3 ст. 741 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.
Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
Згідно штампу вхідної кореспонденції канцелярії господарського суду Дніпропетровської області, клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції надійшло до суду 18.12.2015. Враховуючи те, що судове засідання по розгляду даної справи призначено на 22.12.2015 та те, що дане клопотання, відповідно до ч. 2 ст. 741 ГПК України, може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання (тобто не пізніше 15.12.2015), господарський суд не вбачає підстав для задоволення клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. ст. 741, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -
У задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Кадрове агентство "ОСОБА_1 Сервіс" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відмовити.
Суддя ОСОБА_2