Справа № 146/1024/15-ц
"18" грудня 2015 р. Томашпільський районний суд Вінницької області
в складі головуючого Ставнійчука В.С.
при секретарі Гриб Ю.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Томашпіль справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
У липні 2015 року ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що з травня 2009 року вона перебуває з відповідачем в шлюбі, від якого у сторін 22 грудня 2010 року народився син ОСОБА_3. Проте подружнє життя сторін не склалося, у них різні погляди на життя, вони перестали розуміти один одного, збереження їх шлюбу неможливе і суперечить її інтересам. Тому просить розірвати їх з відповідачем шлюб, зареєстрований 02 травня 2009 року виконкомом Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області, актовий запис за № 01.
До початку судового розгляду справи по суті позивачка ОСОБА_1 подала до суду заяву в якій просить суд позовну заяву залишити без розгляду, у зв'язку з примиренням сторін.
Відповідно п.5 ч.1ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст.ст. 207, 209 ЦПК України, суд, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена протягом п"яти днів з дня проголошення до апеляційного суду Вінницької області через Томашпільський районний суд.
Суддя: ОСОБА_4