Червоноградський міський суд Львівської області
м. Червоноград, вул. Св. Володимира, 15, 80102, (03249) 3-95-93
Справа № l-п-207/10
Судового засідання
16 квітня 2010 року Червоноградський міський суду Львівської області
в складі головуючого судці Мелешко С.І.
при секретарі Янкевич JI.B.
з участю прокурора Ковальчука О.Г.
розглянувши кримінальну справу по факту крадіжки майна ОСОБА_1 за ст. 140 ч. 2 КК України,
27 січня 1995 року слідчим СВ Червоноградського МВВС порушено кримінальну справу по факту крадіжки майна ОСОБА_1, а саме велосипеда , за ознаками злочину передбаченого ст. 140 ч.2 КК України в редакції 1960 року.
В подальшому даний злочин було перекваліфіковано на ст.. 185 ч. 1 КК України в редакції 2001 року. В ході розслідування даної кримінальної справи особу, яка вчинила цей злочин не встановлено.
Постановою заступника начальника СВ Червоноградського MB ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_2, за погодженням з прокурором м. Червонограда, порушено клопотання про закриття даної кримінальної справи в зв"язку із закінченням строку давності.
Прокурор в судовому засіданні постанову підтримав, просить провадження по справі закрити.
Потерпілий в судове засідання не з*явився , хоча належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи .
Заслухавши пояснення, оцінивши представлені матеріали справи вважаю, що провадження по справі слід закрити із слідуючи підстав.
З матеріалів кримінальної справи встановлено, що 27 січня 1995 року слідчим СВ
Червоноградського МВВС порушено кримінальну справу по факту крадіжки майна ОСОБА_1, а саме велосипеда , за ознаками злочину передбаченого ст. 140 ч.2 КК України в редакції 1960 року.
Постановою від 05.03.2010 року дії винної особи перекваліфіковано на ст.. 185 ч.1 КК України в редакції 2001 року.
Відповідно до ст.. 12 КК України даний злочин, за класифікацією, відноситься до тяжких.
Згідно п. 4 ч.І ст. 49 КК України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею тяжкого злочину минуло десять років.
Враховуючи, що в ході дізнання та досудового слідства протягом строку давності, не встановлено особу, яка вчинила даний злочин, суд прийшов до переконання, що справу слід закрити в зв"язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
Керуючись ст.ст.11-1, 248 КПК України, ст..ст. 12, 49 КК України, суд, -
Кримінальну справу по факту крадіжки майна ОСОБА_1 по ст., 185 ч. 1 КК України - провадженням закрити зв"язку в із закінченням строків давності.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом семи діб з моменту її оголошення.
Постанова виготовлена в нарадчій кімнаті
СУДДЯ С.І.Мелешко