Ухвала від 07.12.2015 по справі 813/6125/15

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (0322)-61-58-10

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

07 грудня 2015 року Справа № 813/6125/15

Cуддя Львівського окружного адміністративного суду Кравців О.Р. одержав позовну заяву ОСОБА_1 про визнання протиправними дій ОСОБА_2, державного інспектора Львівської митниці Державної фіскальної служби, -

ВСТАНОВИВ:

До Львівського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з адміністративним позовом до ОСОБА_2, державного інспектора Львівської митниці Державної фіскальної служби, в якому просить визнати дії державного інспектора митного посту «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС ОСОБА_2 щодо прийняття 14.10.2015 року рішення про відмову позивачу у пропуску через митний кордон України товару незаконним.

Ухвалою від 19.11.2015 року вищевказану позовну заяву залишено без руху та надано позивачеві строк до 03.12.2015 року для усунення зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків.

Про залишення позовної заяви без руху позивач вважається відповідно до ч. 11 ст. 35 Кодексу адміністративного судочинства України повідомленим належним чином, оскільки надіслана на зазначене місце проживання позивача у позовній заяві (Львівська область, м. Новояворівськ, Яворівський район, вул. Шевченка, 2/7) кореспонденція суду повернулася із відміткою відділення поштового зв'язку: «за закінченням терміну зберігання».

Слід зазначити, що згідно з поштовим конвертом, в якому надійшла позовна заява, адреса відправника відповідає зазначеній у позовній заяві.

Позивачем у встановлений строк вимоги ухвали про залишення позовної заяви без руху від 19.11.2015 року не виконано. Жодних клопотань від позивача щодо вищевказаного позову на адресу суду не надходило. Ухвалу про залишення позовної заяви без руху від 19.11.2015 року станом на день винесення цієї ухвали не оскаржено.

Відповідно до вимог п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), позовна заява повертається позивачеві, у т.ч. якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

З огляду на вищевикладене, суд дійшов висновку про повернення позовної заяви позивачеві.

Суд також роз'яснює, що відповідно до ч. 6 ст. 108 КАС України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись ст.ст. 108, 158 - 160, 165 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву ОСОБА_1 про визнання протиправними дій ОСОБА_2, державного інспектора Львівської митниці Державної фіскальної служби - повернути позивачу.

2. Копію ухвали про повернення позовної заяви разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами невідкладно надіслати особі, яка подала позовну заяву.

Ухвалу може бути оскаржено протягом 5 днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд, згідно ст. 186 КАС України. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з ч. 3 ст. 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КАС України, якщо таку скаргу не було подано, згідно ст. 254 КАС України. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя Кравців О.Р.