Справа № 188/916/15-ц
Провадження № 2/188/490/2015
07 грудня 2015 року смт. Петропавлівка
Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області в складі :
головуючої судді Курочкіної О.М.
при секретарі Лукіній Л.Г.,
за участю відповідача ОСОБА_1,
під час розгляду у відкритому судовому засіданні цивільної справи за позовом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) до ОСОБА_1 про відшкодування в порядку регресу витрат, пов'язаних з виплатою страхового відшкодування
В судове засідання представником позивача ОСОБА_2 було подано клопотання про залучення в якості співвідповідача страхову організацію, яка застрахувала цивільну відповідальність відповідача для з'ясування обставин по справі і встановлення фактичних даних.
Відповідач не заперечує проти залучення співвідповідача, а саме, ВАТ СК «ПЗУ Україна», яке застрахувала її цивільну відповідальність.
Вивчивши клопотання представника позивача, вислухавши відповідача, матеріали справи, суд вважає необхідним залучити в якості співвідповідача ВАТ СК «ПЗУ Україна», яке знаходиться вул.Артема, 40, м.Київ, 04053.
У відповідності до ст.33 ЦПК України, суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.
На підставі викладеного керуючись ст.33 ЦПК України, суд
Клопотання представника позивача ОСОБА_2 задовольнити повністю.
Залучити до участі в розгляді справи в якості співвідповідача ВАТ СК «ПЗУ Україна», яке знаходиться за адресою: 04053, м.Київ, вул.Артема, 40.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_3