Ухвала від 16.11.2015 по справі 524/5299/15-ц

Справа № 524/5299/15-ц

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.11.2015 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі:

головуючого - судді - Савічева В.О.

при секретарі - Коршак Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці справу за позовом ОСОБА_1 до відділення №32 Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит” та Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит ” про стягнення коштів за договором банківського вкладу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач в червні 2016 року звернувся до суду з позовом до відділення №32 Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит” та Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит ” про стягнення коштів за договором банківського вкладу, просив стягнути з Публічного акціонерного товариства Банк “Фінанси та кредит” на користь ОСОБА_1 грошові кошти в сумі: 179300 грн., згідно договору банківського вкладу №300131/99385/3-14 «Стандарт» від 20 серпня 2014 року, недораховані відсотки та відсотки понад строк дії договору в розмірі 21,5% за період з 23.05.2015 року до дня винесення рішення суду, суму втрат 3% річних та інфляції, а також моральну шкоду в сумі 25000 грн.

Позивач ОСОБА_1 просив суд позовні вимоги задовольнити повністю посилаючись на підстави викладені в позові.

Представник відповідача в судове засідання не прибув по невідомій суду причині, про день слухання справи повідомлявся належним чином.

Дослідивши і проаналізувавши докази, які містяться в матеріалах справи, суд на основі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилались як на підставу своїх вимог і заперечень, дійшов наступних висновків.

В судовому засіданні достовірно встановлено, що 24.09.2015 року Автозаводським районним судом м. Кременчука (суддя - Середа А.В.) було ухвалено рішення по цивільній справі №524/5254/15-ц за позовом ОСОБА_1 до відділення №32 Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит” та Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит ” про стягнення коштів за договором банківського вкладу, яким позов ОСОБА_1 задоволено частково - стягнуто з Публічного акціонерного товариства Банк “Фінанси та кредит” на користь ОСОБА_1 грошові кошти в сумі: 179300 грн., згідно договору банківського вкладу №300131/99385/3-14 «Стандарт» від 20 серпня 2014 року. Що стосується недорахованих відсотків та відсотків понад строк дії договору в розмірі 21,5% з період з 23.05.2015 року до дня винесення рішення суду, суми втрат 3% річних та інфляції, а також моральної шкоди в сумі 25000 грн., позивачу відмовлено в задоволенні цих вимог.

Не погодившись з даним рішенням ОСОБА_1 оскаржив його до суду апеляційної інстанції та 17.08.2015 року Апеляційним судом Полтавської області рішення по цивільній справі №524/5254/15-ц за позовом ОСОБА_1 до відділення №32 Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит” та Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит ” про стягнення коштів за договором банківського вкладу - залишено без змін.

Вказане рішення набрало законної сили з моменту його проголошення, тобто з 17 серпня 2015 року.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 205 Цивільного процесуального кодексу України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо набрали законної сили рішення суду

або ухвала суду про закриття провадження у справі у зв'язку з відмовою позивача від позову

або укладенням мирової угоди сторін, ухвалені або постановлені з приводу спору між тими

самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

У зв'язку із тим, що рішення Апеляційного суду Полтавської області від 17 серпня 2015 року було ухвалено у відношенні тих самих відповідачів, з тих самих підстав та про той самий предмет - стягнення коштів за договором банківського вкладу є безпідставним та призведе до подвійної відповідальності відповідачів за одним і тим самим кредитним договором.

Беручи до уваги вищевикладене та керуючись ст.ст. 27, 205 Цивільного

процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до відділення №32 Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит” та Публічного акціонерного товариства Банк “ Фінанси та кредит ” про стягнення коштів за договором банківського вкладу - закрити.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга про апеляційне оскарження до апеляційного суду Полтавської області через Автозаводський районний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя:

Попередній документ
54041510
Наступний документ
54041512
Інформація про рішення:
№ рішення: 54041511
№ справи: 524/5299/15-ц
Дата рішення: 16.11.2015
Дата публікації: 10.12.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Автозаводський районний суд м. Кременчука
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу