Ічнянський районний суд Чернігівської області
Справа №733/1673/15-ц
№ 2/733/820/15
Ухвала
"17" листопада 2015 р.
Ічнянський районний суд Чернігівської області
в складі:
головуючого - судді Головченко М.М.
при секретарі - Донченко В.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ічня цивільну справу за позовом в.о. прокурора Ічнянського району в інтересах ОСОБА_1 управління Держгеокадастру в Чернігівській області, Більмачівської сільської Ради Ічнянського району Чернігівської області до ОСОБА_2 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та стягнення шкоди, завданої самовільним зайняттям земельної ділянки.
встановив:
В.о. прокурора Ічнянського району звернулась до суду з позовом в інтересах ОСОБА_1 управління Держгеокадастру в Чернігівській області, Більмачівської сільської Ради Ічнянського району Чернігівської області до ОСОБА_2 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та стягнення шкоди, завданої самовільним зайняттям земельної ділянки.
На початку судового засідання представник позивача ОСОБА_1 управління Держгеокадастру в Чернігівській області надала суду заяву про залишення позову без розгляду, оскільки порушення усунуті і завдана шкода відшкодована.
Представник Більмачівської сільської Ради і відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явились.
Вислухавши думку представника прокуратури, вивчивши матеріали справи суд приходить до висновку, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду, оскільки це не суперечить закону і не зачіпає інтересів інших осіб охороняємих законом. Як вбачається з акту перевірки дотримання вимог земельного законодавства від9.09.2015 року самовільно зайнята ОСОБА_2земельна ділянка звільнена, а завдана шкода в розмірі 1861 грн. 29 коп. відшкодована ним в добровільному порядку 10.11.2015 року згідно квитанції №0.0.458893504.2
Керуючись ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України, суд
ухвалив:
Позовну заяву в.о. прокурора Ічнянського району в інтересах ОСОБА_1 управління Держгеокадастру в Чернігівській області, Більмачівської сільської Ради Ічнянського району Чернігівської області до ОСОБА_2 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та стягнення шкоди, завданої самовільним зайняттям земельної ділянки, залишити без розгляду.
На ухвалу на протязі п'яти днів з дня отримання копії ухвали може бути подана апеляційна скарга в Чернігівський апеляційний суд через Ічнянський районний суд.
Суддя М. М. Головченко