Справа № 576/2421/15-п
Провадження № 3/576/923/15
02.12.15 року м. Глухів
Суддя Глухівського міськрайонного суду Сумської області Тимощенко І.О., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення № 576/2421/15-п, № 3/576/923/15, які надійшли від Глухівського відділу поліції (м. Глухів), підпорядкований Головному управлінню національної поліції в Сумській області у відношенні громадянина України
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого за адресою: сумська область, Шосткинський район, с. Гудове, вул. Калініна, буд. 59, фактично проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, непрацюючого,
- за ст. 187 ч.1 Кодексу України Про адміністративні правопорушення (далі КУпАП) , -
Глухівським відділом поліції (м. Глухів), підпорядкованого Головному управлінню національної поліції в Сумській області, 01 грудня 2015 р. подано до суду адміністративний матеріал відносно громадянина ОСОБА_1 про скоєння ним адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КУпАП.
Згідно протоколу серії СУ № 002571 від 01 грудня громадянин ОСОБА_1 змінив місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_4, без дозволу, працівників поліції Глухівського відділу поліції (м. Глухів), підпорядкований Головному управлінню національної поліції в Сумській області, і в період часу з 24 листопада 2015 року мешкає за адресою: Сумська область, Глухівський район, с. Дунаєць, провул. Вишневий, буд. 6, чим порушив обмеження, встановлене ухвалою Глухівського міськрайонного суду від 16 вересня 2015 року.
В суді громадянин ОСОБА_1 свою вину в скоєнні правопорушення визнав повністю.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КУпАП, а саме: порушення правил адміністративного нагляду - неповідомлення працівників поліції, які здійснюють адміністративний нагляд про зміну місця проживання.
Так, з матеріалів справи вбачається, що ухвалою Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 16 вересня 2015 року відносно ОСОБА_1 було встановлено адміністративний нагляд строком на один рік.
Обираючи вид і міру стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність за адміністративні правопорушення, вважаю за доцільним накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави, передбаченого санкцією зазначеної статті, яке відповідно до вимог ст. 23 КУпАП є справедливим та буде достатнім і необхідним для виховання особи.
Згідно ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення ставка судового збору визначається в розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати.
Отже, з ОСОБА_1 необхідно стягнути судовий збір в сумі 243 грн. 60 коп.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 32, 33, 40-1, 187 ч.1, 268, 283, 284 ч.1 п.1, 285, 287, 288, 289 КУпАП, суд, -
ОСОБА_1 визнати винним за ч. 1 ст. 187 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 51 (п'ятдесят одна) на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 243 (двісті сорок три) грн. 60 коп.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області протягом 10 днів з моменту її винесення шляхом подання апеляційної скарги через Глухівський міськрайонний суд.
Суддя Глухівського міськрайонного суду І.О.Тимощенко