Ухвала від 24.11.2015 по справі 902/1145/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

24 листопада 2015 р. Справа № 902/1145/15

Господарський суд Вінницької області у складі судді Стефанів Т. В.,

при секретарі судового засідання Поцалюк Н. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за заявою : ОСОБА_1 об'єднаної Державної податкової інспекції Головного

управління ДФС у Вінницькій області,

м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, 21

до: ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш",

21017, м. Вінниця, вул. Гонти,30

про порушення справи про банкрутство

за участю:

заявника, ОСОБА_1 ОДПІ, ОСОБА_2, ОСОБА_3 за довіреностями;

боржника, ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш", ОСОБА_4, за довіреністю;

присутня представник УПФУ у м. Вінниці, ОСОБА_5

ВСТАНОВИВ:

18 серпня 2015 р. до господарського суду Вінницької області надійшла заява ОСОБА_1 об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, м. Вінниця про порушення справи про банкрутство ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш", м. Вінниця (код ЄДРПОУ 01267863).

Ухвалою суду від 21.08.2015 прийнято заяву ОСОБА_1 об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, м. Вінниця про порушення справи про банкрутство ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш", м. Вінниця до розгляду та призначено підготовче засідання на 03.09.2015 р., зобов'язано арбітражного керуючого, визначеного автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України ОСОБА_6 (свідоцтво №1145 від 12.06.2013 року; вул. Робітнича, буд. 11-А, с. Дуліби, Стрийський р-н, Львівська обл, Україна, 82434), надати заяву на участь у даній справі.

28.08.2015 на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_7 про згоду на участь у справі №902/1145/15 в якості розпорядника майна, яка була оглянута судом та долучена до матеріалів справи.

31.08.2015 на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_8 про згоду на участь у справі №902/1145/15 в якості розпорядника майна, яка була оглянута судом та долучена до матеріалів справи.

01.09.2015 на адресу суду надійшов відзив на заяву, у якому боржник проти позову заперечує та просить відмовити у порушенні справи про банкрутство.

01.09.2015 на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_6 про згоду на участь у справі №902/1145/15 в якості розпорядника майна, яка була оглянута судом та долучена до матеріалів справи.

02.09.2015 на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_9 про згоду на участь у справі №902/1145/15 в якості розпорядника майна, яка була оглянута судом та долучена до матеріалів справи.

Розгляд справи в підготовчому засіданні неодноразово відкладався та оголошувались перерви, з огляду на невиконання вимог суду сторонами, необхідність витребовування додаткових доказів, надання можливості мирного врегулювання спору.

В судовому засіданні 13.11.2015 року оголошено перерву до 24.11.2015 року.

У підготовче засідання 24.11.2015 р. прибув представник заявника - ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, який подану заяву підтримав у повному обсязі з урахуванням уточнення кредиторських вимог (безспірних), представник боржника не висловив заперечень. Присутній представник УПФУ у м. Вінниці.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника ОСОБА_1 ОДПІ, ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш", УПФУ у м. Вінниці, дослідивши матеріали заяви про порушення справи про банкрутство ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш", суд встановив наступне.

ПАТ «ОСОБА_1 завод «Будмаш» зареєстроване ОСОБА_1 міським управлінням юстиції, як юридична особа 11.05.1994 року та перебуває на податковому обліку, як платник податків у ОСОБА_1 ОДПІ з 15.09.1994 року за №3/1004, що підтверджується обліковими даними платника.

Станом на дату звернення до суду Боржник має заборгованість перед бюджетом в сумі 3 672 526,90 грн, з них: 2391879,34 грн - основний платіж, 642 203,02 грн - штрафні санкції, 637 261,64 грн - пеня, 1182,90 грн - плата за податковий кредит.

В заяві від 08.08.2015 року, що надійшла до суду 09.10.2015 року, заявник ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, уточнюючи кредиторські вимоги, просить визнати його кредитором з сумою 3 672 526,90 грн, з яких з сумою безспірних кредиторських вимог 3 010 912,98 грн: 1 126 562,27 грн грн заборгованість по єдиному соціальному внеску (виставлена вимога про сплату боргу від 03.12.2014 року №1725/23, яка направлена до державної виконавчої служби, якою 20.01.2015 р. відкрито виконавче провадження на зазначену суму) та 1 884 350,71 грн, яка перебувала на стягненні у Вінницькому окружному адміністративному суді (постанова суду від 09.02.2015 року у справі №802/4370/14-а , постанова суду від 01.08.2014 року у справі №802/2370/14-а , постанова суду від 30.12.2013 року у справі №802/4877/13-а), на підставі даних постанов суду в подальшому на розрахункові рахунки боржника виставлялись інкасові доручення 14.03.2014 року, 16.06.2014 року, 24.04.2015 року.

По факту відсутності позитивного результату від заходу виставлення інкасових доручень та зважаючи на те, що підприємство не погашало податковий борг, а навпаки, збільшувало, ОСОБА_1 ОДПІ звернулась до Вінницького окружного адміністративного суду з позовом, щодо отримання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває в податковій заставі на суму 413 546, 27 грн.

Постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 07.10.2014 року надано ОСОБА_1 ОДПІ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області дозвіл на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків ПАТ «ОСОБА_1 завод «Будмаш».

Станом на день винесення судом рішення в податковій заставі в реєстрі речових прав на нерухоме майно перебувало наступне майно: відповідно до акту опису від 24.06.2014 року (будівля заготівельного цеху балансовою вартістю 948 тис. грн) та акту опису від 02.02.2015 року (склад матеріалів балансовою вартістю 9,5 тис. грн).

07.11.2014 р. прийнято рішення органу ДПС № 6 від 07.11.2014р. на підставі рішення суду про погашення всієї суми боргу.

19.11.2014 р. керівнику підприємства вручено лист щодо вирішення питання про проведення самостійної оцінки майна згідно норм ПКУ.

Підприємством проведено експертну оцінку описаного майна (вартісті оцінки без ПДВ 12 033 897 тис. грн., дата оцінки 29.12.2014р.)

17.02.2015р. укладено договір з Першою українською міжрегіональною товарною біржею на реалізацію заставного майна (будівлі заготівельного цеху).

25.03.15р. був призначений перший аукціон, який не відбувся в зв'язку з відсутністю заяв на участь в аукціоні.

13.04.15р. був призначений другий аукціон, який не відбувся в зв'язку з відсутністю заяв на участь в аукціоні.

29.05.15р. був призначений третій аукціон, який не відбувся в зв'язку з відсутністю заяв на участь в аукціоні.

Як наголосили в судовому засіданні представники заявника, вжиті заходи стягнення податкового боргу, передбачені Податковим кодексом України ОСОБА_1 ОДПІ не дали позитивного результату, податковий борг ПАТ «ОСОБА_1 завод «Будмаш самостійно не погашено в повному обсязі, та, навпаки накопичується, що змусило заявника звернулась до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі ст.10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» .

Станом на день розгляду заяви кредитора 24.11.2015 року сума заборгованості боржником не погашена.

Розглянувши матеріали справи в підготовчому засіданні, заслухавши учасників судового засідання у справі про банкрутство, враховуючи вимоги ст. ст. 10, 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд визнав представлені матеріали достатніми для порушення провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "ОСОБА_1 завод "Будмаш", 21017, м. Вінниця, вул. Гонти, 30, код ЄДРЮОФОП 01267863, з огляду на обґрунтованість вимог ініціюючого кредитора, їх безспірність щодо податкового боргу (постанови Вінницького окружного адміністративного суду) та докази вжиття відповідних заходів щодо отримання заборгованості за процедурою, передбаченою Податковим кодексом України ( виставлення інкасових доручень для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу, продаж майна, що перебувало у податковій заставі).

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для порушення провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Законом. Неявка у підготовче засідання сторін, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання. У підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, а також вирішує інші питання, пов'язані з розглядом справи.

В силу ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

Частиною 3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, якщо справа порушується за заявою кредитора, господарський суд перевіряє обґрунтованість його вимог, їх безспірність, вжиття заходів щодо примусового стягнення за цими вимогами в порядку виконавчого провадження.

Як вбачається з матеріалів справи ОСОБА_1 ОДПІ пред'явлено інкасові доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів щодо отримання заборгованості за процедурою, передбаченою Податковим кодексом України, які були повернені банківською установою без виконання у зв'язку з відсутністю коштів на рахунках ПАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш".

Сума вимог заявника ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області складає 300 мінімальних розмірів заробітної плати - 1 471 189, 24 грн (податковий борг) є безспірними і не сплачена боржником протягом 3-х місяців.

Відповідно до абз.2 ч.3 ст.10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" безспірні вимоги кредиторів - це грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

Отже, саме лише судове рішення за відсутності виданого на його підставі виконавчого документа та постанови органу Державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження не може бути підтвердженням безспірності грошових вимог. При цьому виконавчий напис нотаріуса не може вважатися доказом безспірності грошових вимог.

Що ж до безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів, то враховуючи, що стягнення з рахунків боржника - юридичної особи коштів у рахунок погашення податкового боргу здійснюється відповідно до умов і порядку, визначених Податковим кодексом України, а не Законом України "Про виконавче провадження", доказами їх підтвердження є рішення суду про стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу, що набрало законної сили, інкасовані доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів щодо отримання заборгованості за процедурою, передбаченою Податковим кодексом України (Інформаційний лист ВГСУ від 28.03.2013 № 01-06/606/2013 із змінами та доповненнями).

Крім того, в підготовчому засіданні суд також вирішує питання щодо призначення розпорядника майна.

Як вбачається з матеріалів справи, вибраний автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України арбітражний керуючий ОСОБА_6 (свідоцтво №1145 від 12.06.2013 року; вул. Робітнича, буд. 11-А, с. Дуліби, Стрийський р-н, Львівська обл, Україна, 82434) відкликав заяву № 14 від 28.08.2015 р. на участь у даній справі, вказуючи на велику зайнятість.

В матеріалах справи містяться заяви про згоду на участь у справі №902/1145/15 в якості розпорядника майна від арбітражного керуючого ОСОБА_7, ОСОБА_8 та ОСОБА_9

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство) арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство, як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Статтею 114 Закону про банкрутство визначено призначення та усунення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у справі про банкрутство

Зокрема, абз. 1, 3, 4, 6, 8 ч. 1 ст 114 Закону про банкрутство передбачено, що кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Під час прийняття заяви про порушення справи про банкрутство суд в ухвалі зобов'язує визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надати заяву на участь у даній справі.

У разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Під час призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) господарський суд не пов'язаний з кандидатурами арбітражних керуючих, запропонованими комітетом кредиторів, та має право призначити арбітражного керуючого самостійно.

Відхилення господарським судом запропонованих кандидатур арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та призначення іншого арбітражного керуючого повинно бути вмотивованим.

Частиною 2 ст. 114 Закону про банкрутство визначено, що розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі:

1) які є заінтересованими у цій справі;

2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;

3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, покладених цим Законом;

4) які мають конфлікт інтересів (особи, у яких виникає суперечність між власними чи їх близьких осіб майновими, немайновими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого).

До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

Відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 114 Закону про банкрутство, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) може бути звільнений господарським судом від виконання повноважень розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора за його заявою.

Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону про банкрутство право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надається особі, яка отримала відповідне свідоцтво у порядку, встановленому цим Законом, та внесена до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

З огляду на викладене, враховуючи приписи ст.114 Закону про банкрутство, п.4.14 Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого постановою пленуму ВГС України від 16.01.2013 р. №1, вивчивши та проаналізувавши спеціалізацію осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, заяви на участь про призначення розпорядником майна боржника арбітражних керуючих ОСОБА_7, ОСОБА_8 та ОСОБА_9 у справі № 902/1145/15 з доданими до них документами, ретельно проаналізувавши відомості щодо кандидатур арбітражних керуючих ОСОБА_7, ОСОБА_8 та ОСОБА_9, суд дійшов висновку, про призначення розпорядником майна Приватного акціонерного товариства "ОСОБА_1 завод "Будмаш", ОСОБА_9, оскільки останній має V рівень кваліфікації , тереторіально знаходиться у місті Вінниця, що дозволить, на переконання суду, мінімізувати витрати у справі про банкрутство, ним надано згоду на призначення розпорядником майна по даній справі та його особа не підпадає під категорію осіб визначених ч. 2 ст. 114 Закону про банкрутство; з покладенням на останнього всіх прав та обов'язків, передбачених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Більше того, представниками заявника, боржника підтримано його кандидатуру на призначення розпорядника майном у даній справі

У задоволенні заяви арбітражного керуючого ОСОБА_7 та арбітражного керуючого ОСОБА_8 про призначення розпорядником майна у справі № 902/1145/15 про банкрутство Приватного акціонерного товариства "ОСОБА_1 завод "Будмаш" відмовити.

Відповідно до п.10 ст.16 Закону про банкрутство з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Таке оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна, граничний строк подання заяв конкурсних кредиторів з вимогами до боржника.

Керуючись ст. ст. 1, 2, 7, 9, 10, 16, 18, 19, 22, 114, 115 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. ст. 1, 2, 4-1, 12, 15, 32, 33, 34, 36, 38, 86, 115 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі № 902/1145/15 про банкрутство Приватного акціонерного товариства "ОСОБА_1 завод "Будмаш", 21017, м. Вінниця, вул. Гонти, 30, код ЄДРЮОФОП 01267863.

2. Визнати вимоги кредитора - ОСОБА_1 об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, 21027, м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, 21, код 39476158 в сумі 1471189,24 грн.

3. Ввести процедуру розпорядження майном боржника на 115 календарних днів, до 18 березня 2016 року .

4. Призначити розпорядником майна арбітражного керуючого : ОСОБА_9 (свідоцтво №1404 від 10.07.2013 р., адреса: а/с 8194, м. Вінниця, Україна, 21050, код НОМЕР_1).

Встановити грошову винагороду арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Сплата грошової винагороди в процедурі розпорядження майном здійснюється шляхом її авансування заявником (кредитором) у зазначеному розмірі.

Сума авансового платежу вноситься на депозитний рахунок нотаріуса та виплачується арбітражному керуючому (розпоряднику майна) за кожний місяць виконання ним повноважень розпорядника майна.

Зобов'язати розпорядника майна:

- розглянути вимоги кредиторів про грошові вимоги до боржника;

- вести реєстр вимог кредиторів;

- повідомити кредиторів про результати розгляду їхніх вимог;

- вживати заходів для захисту майна боржника;

- аналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках;

- виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;

- скликати збори кредиторів та організовувати їх проведення;

- надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство;

- надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника;

- організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;

- виконувати інші повноваження, що передбачені Законом.

З моменту призначення розпорядника майна і до припинення процедури розпорядження майном органи управління боржника не мають права без згоди розпорядника майна приймати рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника; створення юридичних осіб або участь в інших юридичних особах; створення філій та представництв; виплату дивідендів; проведення боржником емісії цінних паперів; вихід зі складу учасників боржника юридичної особи, придбання в акціонерів раніше випущених акцій боржника.

Рішення про участь боржника в об'єнаннях, асоціаціях, спілках, холдингових компаніях, промислово-фінансових групах чи інших об¦'наннях юридичних осіб приймається органами управління боржника за згодою розпорядника майна.

Призначення розпорядника майна не є підставою для припинення повноважень керівника чи органу управління боржника.

Керівник або орган управління боржника виключно за погодженням з розпорядником майна вчиняють правочини (укладають договори) щодо: відчуження або обтяження нерухомого майна, в тому числі його передачі в оренду, заставу, внесення зазначеного майна до статутного капіталу іншого підприємства або господарського товариства, розпорядження нерухомим майном боржника у будь-який інший спосіб; одержання та видачі позик (кредитів), надання поруки, гарантій, уступки вимоги, переведення боргу, а також передачі в довірче управління майна боржника; розпорядження у будь-який інший спосіб іншим майном боржника, балансова вартість якого становить понад один відсоток балансової вартості активів боржника, та укладання інших значних правочинів (договорів).

Розпорядник майна не має права втручатися в оперативно-господарську діяльність боржника, крім випадків, передбачених Законом.

5. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів - зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов»язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов¦'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.

Ухвала про введення мораторію є підставою для зупинення виконавчого провадження.

Зобов'язати розпорядника майна повідомити органи державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника та знаходженням його майна про запровадження мораторію.

Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум ( у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах; забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій; не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій; зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію; не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'зання, три проценти річних від простроченої суми тощо.

Дія мораторію не поширюється на вимоги поточних кредиторів; на виплату заробітної плати та нарахованих на ці суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян; на виплату авторської винагороди, аліментів, а також на вимоги за виконавчими документами немайнового характеру, що зобов'язують боржника вчинити певні дії чи утриматися від їх вчинення.

Дія мораторію припиняється з дня припинення провадження у справі про банкрутство.

6. Вжити заходи щодо забезпечення вимог кредиторів:

Заборонити боржнику укладати без згоди арбітражного керуючого (розпорядника майна) правочини (договори); відчужувати предмет застави.

7. Розпоряднику майна подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів до 12 січня 2016 р.

Розпоряднику майна скласти реєстр вимог кредиторів та подання його на затвердження до господарського суду до 12 січня 2016 р.

Призначити попереднє засідання на 21 січня 2016 р. 11:00 год, у приміщенні господарськогосуду Вінницької області, кб. 1115.

Розпоряднику майна провести інвентаризацію майна боржника до 21 січня 2016 р.

8. З метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснити офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна, граничний строк подання заяв конкурсних кредиторів з вимогами до боржника.

Ухвалу направити рекомендованим листом з повідомленням про вручення рекомендованої кореспонденції згідно переліку.

Суддя Стефанів Т.В.

віддрук. прим.:

1- до справи;

2- ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, м. Вінниця, вул. 30-річчя перемоги,21;

3-ПрАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш", 21017, м. Вінниця, вул. Гонти,30;

4- Замостянський ВДВС Вінницького МУЮ;

5- Реєстраційна служба Вінницького МУЮ;

6- арбітражному керуючому (розпоряднику майна ПрАТ "ОСОБА_1 завод "Будмаш") ОСОБА_9,

7 - арбітражному керуючому ОСОБА_7, 04136, м. Київ, вул. Маршала Гречка, 13, каб. 526;

8 - арбітражному керуючому ОСОБА_8, вул. Козицького, 38, кім. 304, м. Вінниця, Україна, 21050;

9 - арбітражному керуючому ОСОБА_6 вул. Робітнича, буд. 11-А, с. Дуліби, Стрийський р-н, Львівська обл, Україна, 82434) .

10 - головному управлінню юстиції у Вінницькій області.