Ухвала від 27.11.2015 по справі 443/1656/15-ц

Справа № 443/1656/15-ц Провадження № 2-с/443/2/15

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 листопада 2015 року. Жидачівський районний суд Львівської області

в складі: головуючої - судді Галій О.Й.

участю секретаря Процака А.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Жидачеві заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу

ВСТАНОВИВ:

27 жовтня 2015 року Жидачівським районним судом Львівської області видано судовий наказ у справі за заявою Публічного акціонерного товариства по газопотачанню та газифікації "Львівгаз" про стягнення заборгованості по оплаті за спожитий природний газ в розмірі 4769,05 грн. з ОСОБА_1.

05 листопада 2015 року ОСОБА_1 звернулася в суд із заявою про скасування цього судового наказу, оскільки не згідна з сумою боргу, порядком та підставою його нарахування. Посилаючись на необґрунтованість та безпідставність заявлених стягувачем вимог, просить скасувати зазначений судовий наказ.

Сторони в судове засідання не з"явилися .

За результатами розгляду заяви, суд приходить до висновку про скасування судового наказу, з таких підстав.

Судом встановлено, що доводи боржника, наведені в заяві про скасування наказу, впливають на правову оцінку відносин між сторонами, правомірність та законність судового наказу, свідчать про наявність спору та необхідність дослідити обставини справи.

Відповідно до п. 2 ч. 8 ст. 105-1 ЦПК України за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право скасувати судовий наказ та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.

Враховуючи наведене суд вважає, що судовий наказ підлягає скасуванню.

Керуючись ст. 105-1, 208-210 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву задовольнити.

Судовий наказ у цивільній справі № 443/1656/15-ц, виданий 27.10.2015 року Жидачівським районним судом, про стягнення на користь ПАТ по Газопостачанню та газифікації "Львівгаз" з ОСОБА_1 заборгованості по оплаті за спожитий природний газ в розмірі 4769,05 грн., судового збору в розмірі 609 грн. скасувати.

Роз'яснити ПАТ по Газопостачанню та газифікації "Львівгаз", що заявлені ним вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред»явлення позову.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуюча-суддя:

Примітка: оригінал ухвали знаходиться в матеріалах цивільної справи № 443/1654/2015-ц

Попередній документ
53855995
Наступний документ
53855997
Інформація про рішення:
№ рішення: 53855996
№ справи: 443/1656/15-ц
Дата рішення: 27.11.2015
Дата публікації: 03.12.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Жидачівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд заяв про скасування судового наказу; на вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі