Справа № 464/8866/15-а
пр.№ 2-а/464/238/15
про відкриття провадження у справі
04.11.2015 року м.Львів
Суддя Сихівського районного суду м.Львова Теслюк Д.Ю. розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,
Дана позовна заява відповідає вимогам, викладеним в ст.ст. 106,107 КАС України, підлягає розгляду в судах загальної юрисдикції в порядку адміністративного судочинства та підсудна Сихівському районному суду м.Львова.
Керуючись ст.ст. 11,19, 104-107 КАС України,
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Призначити судове засідання на 18 листопада 2015 року о 10 год 30 хв в приміщенні Сихівського районного суду м.Львова (адреса суду - м.Львів, вул.Чоловського, 2, ( 4 поверх, 404 кабінет).
Сторонам надіслати копії ухвали про відкриття провадження та інформацію про їхні процесуальні права та обов'язки.
Направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів відповідачу.
Відповідачу запропонувати надати письмове заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала набирає законної сили після її постановлення та оскарженню не підлягає.
Повноваження представників сторін повинні бути підтверджені довіреністю встановленої форми. У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновником - наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо, які підтверджують службовий статус представника.
Суддя Д.Ю. Теслюк