Справа № 396/2547/15-п
Провадження № 3/396/1078/15
17.11.2015 року Суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області Осадчук Володимир Павлович, розглянувши протокол про адміністративне правопорушення серія КД № 010147 та супровідні матеріали, які надійшли від Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянку України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонерка, проживає за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2, за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
На протязі липня 2015 року громадянка ОСОБА_1 в м. Новоукраїнка по вул. Калініна, 84, вчинила насильство в сім"ї економічного характеру відносно недієздатних ОСОБА_2, та ОСОБА_3, а саме кошти соціальної допомоги та пенсію недієздатних підопічних витрачала на власні потреби.
Таким чином, ОСОБА_1 здійснила адміністративне правопорушення передбачене ст. 173-2 ч.1 КУпАП.
Відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 38 КпАП України, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Як вбачається з матеріалів справи, адміністративне правопорушення було вчинено в липня 2015 року, отже на момент розгляду справи судом минуло більш ніж три місяці з дня вчинення правопорушення.
Згідно правил п. 7 ст. 247 КпАП України, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути почато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КпАП України.
Враховуючи вищевикладене, вважаю за необхідне провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 173-2 КпАП України, закрити в зв”язку з закінченням на момент розгляду справи, строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
На підставі викладеного та керуючись ст. 38, п.7 ст. 247 КУпАП, -
Провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП - закрити, в зв»язку із закінченням строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена, або на неї внесено протест до апеляційного суду Кіровоградської області через Новоукраїнський районний суд протягом десяти днів з дня винесення.
Постанова підлягає виконанню на протязі трьох місяців.
Суддя: ОСОБА_4