490/9563/15-ц
нп 2/490/4721/2015
про відкриття провадження
01 жовтня 2015 року м. Миколаїв
Суддя Центрального районного суду міста Миколаєва Подзігун Г.В., розглянувши матеріали позовної заяви Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "ТАСТ-Гарантія" до ОСОБА_1 про стягнення грошового відшкодування, -
29.09.2015 року позивач звернувся до суду із позовом до ОСОБА_1 про стягнення грошового відшкодування.
01.10.2015 року матеріали передані на розгляд судді Подзігун Г.В..
Вивчивши матеріли позовної заяви, вважаю, що дана позовна заява подана з додержанням вимог, викладених у ст.ст. 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 119, 122, 208-210 ЦПК України, суддя, -
Відкрити провадження за позовною заявою Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "ТАСТ-Гарантія" до ОСОБА_1 про стягнення грошового відшкодування.
Призначити судове засідання на 26.10.2015 року на 15:00 годин, про що повідомити сторони по справі.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати у строк до 26.10.2015 року надати письмові заперечення проти позовної заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
СУДДЯ Г.В. ПОДЗІГУН